Novinky v butiku Italská móda

Není to tak dlouho, co jsem vám na blogu představila další zajímavý obchůdek s módou v Brně – butik Italská móda na Křenové. Článek i fotky u vás vyvovaly ohlas, a proto jsem se tu opět nedávno stavila, abych vám nafotila novinky, kterých je tu víc než dost!

Co se módy a nabídky týká, není na tom Brno nic moc… Často se musíte opravdu spoléhat jen na nabídku velkých, řetězcových značek, kde je to často, zcela upřímně, fakt nuda… Jasně, někdy se najdou světlé výjimky a i zde se dají pořídit originální kousky, ale moc často to opravdu nebývá.

Já osobně dávám přednost spíš menším butikům, kde si majitelky pečlivě vybírají to, co budou prodávat – oceňuji tu i ten fakt, že si věci jezdí osobně vybírat do zahraničí a dbají na to, aby nabídly skutečně něco originálního a jedinečného.

Přesně takový je i malý obchůdek „Italská móda“ na Křenové – Blanka Kučerová tu nabízí fakt zajímavé kousky, které rozhodně stojí za pozornost. A jak sama dobře vím, mezi mnohými ženami z Brna, které se o módu zajímají, jsou Blančino jméno a butik již dobře známé… :)

Sama ve všech oblastech oceňuji originalitu. Nebojím se jít klidně i cestou lehké extravagance, baví mě kombinovat na první pohled neslučitelné a ráda i měním styly, miluji rebelskou romantiku, punkové prvky, ale i uhlazenou eleganci.

U Blanky v butiku najdu vždycky něco, co mě zaujme. Ať už to jsou krásné svetry, dlouhé kardigany, které jsou mimochodem „must have“ pro podzimní období, nebo stylové košile…

Ve všech případech, co kousek, to originální věc, kterou opravdu v jiných obchodech nenajdete.

Boží jsou i kabáty, saka, bundy a další kousky, které v chladnějším počasí teď rozhodně užijete.

I džíny tady stojí za pozornost!

Blanka sleduje i aktuální módní trendy a vozí to, co je právě IN. Takže, pokud máte módní svět doslova v malíčku, o tomto butiku vědět musíte. Uvidíte, že budete stejně nadšené, tak, jako já.

Prohlédněte si outfity, které jsme tu pro vaši inspiraci s Blankou sestavily, detailně také ve fotogalerii!

Butik Italská móda najdete v Brně na Křenové 37.

ODKAZ: ITALSKÁ MÓDA / facebook