Podzimní novinky v butiku Allora!

Nedávno jsem opět zašla mrknout, co nového v butiku Allora na Dvořákově. Přibyly tady krásné podzimní novinky a holky, opět je o co stát! :) Spoustu outfitů jsem pro vaši inspiraci nafotila, ať máte přehled – já moc dobře vím, že se vám totiž móda z tohoto butiku líbí… ;)

V butiku Allora už je, v ohledu módy, ten pravý podzim – koupíte tu totiž opravdu celou řadu věcí v krásných, podzimních barvách a i výběr je už podmíněný chladnějším počasím – v nabídce tady nechybí svetříky, topy s dlouhým rukávem, košile, bundičky…

V minulém článku jsme tu pro vás se stylistkou Míšou vybraly pro focení hlavně sukně a šatičky (více v mém článku na blogu ZDE), tentokrát jsme se více zaměřily na kalhoty, džíny, ale také svetříky, kabátky. Přece jenom, venku už bývá víc chladno a tak to chce vybírat i teplejší kousky oblečení. Což ovšem neznamená, že sukně a šaty necháte do jara ležet ve skříni – já je nosím v podstatě celoročně, samozřejmě s vhodnými doplňky – punčochami, kozačkami a teplou budnou. Třeba takové šaty s koženým křivákem vypadají opravdu skvěle!

Zpátky ale k aktuální kolekci, kterou v butiku Allora najdete – myslím, že výběr je tady více než velký! 

Asi nejvíc vám opět řeknou fotky – tady jsou!

Na módě, kterou v butiku Allora seženete, oceňuji hlavně to, že se ve všech případech jedná o originální a stylové věci, které jsou opět naprosto jiné, než běžně koupíte ve velkých módních řetězcích. Navíc – tento obchůdek je skutečně dobře zásobený… ;) Věřte, že tu strávíte příjemnou chvíli, protože je rozhodně co si prohlížet a zkoušet!

Oproti velkým obchodům – třeba zmiňovaným řetězcům – oceňuji i to, že se vám zde slečna stylistka věnuje, než prodavačky jinde. Osobní přístup má své výhody ve všech směrech – a právě při hledání vhodného outfitu věřím, že dobré rady oceníte. Slečna Míša vám tu ráda poradí v tom, co by vám mohlo slušet a pomůže vám najít to pravé právě pro vás.

V butiku Allora si můžete vybrat v podstatě kompletní outfit, kdy si můžete jednotlivé kousky vzájemně skvěle zkombinovat. 

Zkrátka, v butiku Allora je nabídka opravdu úžasná. Já sama sem chodím moc ráda, nikdy totiž neodejdu s prázdnou. ;)

Spoustu krásných outfitů z butiku ALLORA si prohlédněte detailně také ve fotogalerii!

Butik ALLORA najdete v centru Brna, na Dvořákově 44/14, oblečení ovšem můžete objednávat i přes Facebook – viz odkaz níže.

ODKAZ: BUTIK ALLORA / facebook