Novinky v butiku Italská móda – teď se slevou 50%!

Holky, co pravidelně sledujete můj blog, určitě jste tu už zaregistrovaly články o butiku Italská móda, který najdete na Křenové. Já sama jsem si tento malý obchůdek fakt oblíbila, pořídila jsem si tady už spoustu věcí, ze kterých jsem  nadšená! Nedávno jsem se tu opět stavila omrknout novinky a mám pro vás fotoreport – ať tu parádu vidíte taky! ;)

Z venku nenápadný butik Italská móda najdete na Křenové 37, ovšem, nabídka věcí je tady fakt super! Najdete tady totiž fakt zajímavý kousky, úplně jiný, než kdekoliv jinde. Navíc, panuje tady vždycky moc fajn atmosféra, je vidět, že pro Blanku, která je majitelkou a potkáte ji tu každý den, je její práce velkým potěšením – zákaznicím se osobně věnuje a snaží se, aby odcházely spokojené. Což se jí, musím říct, skutečně daří… :)

Super je, že všechny věci jsou tu k dostání opravdu ve velmi malém počtu kusů, takže si můžete být jistí, že podobně oblečené nebude chodit – s nadsázkou řečeno – celé Brno. ;) A to je taky fajn. :)

Stylově tu najdete oblečení pro všechny příležitosti – pro běžné nošení, ale i super šaty na večírky, plesy, na společenské události.

Blanka se snaží dovážet originální a zajímavé věci, které jinde v obchodech nenajdete. Má tu krásné bundy, kabáty, saka, košile a opravdu, co kus, to jedinečná záležitost.

Super tu jsou i koženkové věci – kůže, koženka – je stále hodně v kurzu, tak se jí nebojte. Mě tu zaujaly krásné koženkové kalhoty, sako, nebo šaty.

Za pozornost stojí i krásný doplňky, klobouky, rukavice, pásky – určitě omrkněte!

A mimochodem, boží tu jsou i kabelky. Opět takový, který jinde zkrátka nemají. :)

Prohlédněte si outfity, které jsme tu pro vaši inspiraci s Blankou sestavily, detailně také ve fotogalerii!

!!! POZOR – na vše je tu teď sleva 50%, tak toho využijte! Skvělá šance pořídit si něco hezkého na sebe! ;)

Butik Italská móda najdete v Brně na Křenové 37.

ODKAZ: ITALSKÁ MÓDA / facebook