Novinky v Amande Store!

Jedním z mých nejoblíbenějších „shoppů“ s módou, tady, v Brně, je rozhodně Amande Fashion Store, který je ani ne půl roku nově otevřený na Minské 55. A jak sleduji, dle Vašich ohlasů na fotky z Amande, které zveřejňuji na FB blogu, líbí se tato móda taky Vám. :) Proto kdykoliv tu jsem, nafotím pro Vás novinky, ať máte o té parádě taky přehled!

V Amande totiž vždycky zaručeně koupím něco, co opravdu nikde jinde neseženu. Sama si potrpím na originální věci, a to ve všech ohledech – samozřejmě také v oblékání. Nebojím se lehké extravagance a vůbec mi nevadí, když svým oblečením i „vyčnívám z davu“. Naopak – ráda ukážu jedinečnost svého stylu, proč taky ne? :) Třeba tím budu inspirovat i někoho jiného…:)

A právě ty zajímavé, velmi originální věci, najdu vždy v butiku Amande. Každičká věc, kterou tu nabízí, je něčím zajímavá – buď střihově, použitým materiálem, propracovanými detaily, zdobením, aplikacemi…

Navíc, věci tu nabízí jen v limitovaném počtu kusů, což u velkých módních řetězců rozhodně není obvyklé. A pokud si taky, jako já, potrpíte na zmiňovanou originalitu, tak jistě oceníte, že podobně oblečené nebude chodit „celé Brno“…:)

Mají tu oblečení pro naprosto všechny příležitosti, pro každodenní nošení, ale i pro více slavnostní chvíle.

Super je, že všechny kousky tu jdou výborně vzájemně kombinovat, můžete si tu vytvořit originální módní kreace, do kterých se prostě zamilujete:)

V Amande seženete věci dle aktuálních módních trendů – vybírat můžete z barev, které jsou tuto sezónu IN, ale mají tu samozřejmě i věci, které nepodléhají módnímu „diktátu“ – třeba nadčasové bundičky typu „křivák“, skvělé džíny, které fakt výborně sednou, nebo jednoduché topy, které se Vám v šatní zkříni rozhodně neztratí…:)

A že nevíte, co by Vám mohlo slušet? I s tím si tu poradí – šikovná stylistka Vám moc ráda s výběrem pomůže. :)

Jak se věci z Amande líbí Vám? Napište svoje dojmy, určitě budu ráda!

Mrkněte na mnoho fotek z AMANDE Fashion Store také do fotogalerie.

Fashion Store Amande najdete na Minské 55.

ODKAZ: AMANDE / facebook