Novinky v Amande Fashion Store!

Mám pro vás další inspiraci z mého oblíbeného butiku Amande na Minské! Jsou tu totiž opět boží novinky, který jsem vyrazila omrknout a taky, nafotit. Holky, opět je o co stát, za mě – velká paráda! :)

Tento butik mě, co se nabídky týká, nepřestává bavit! Vždy tady totiž objevím něco, co nutně „potřebuju“ :) – naposledy třeba černý plyšový kožíšek, který jsem si tak zamilovala, že ho nosím skoro každý den. Zkrátka, mají tu super, originální věci, jedinečný, zajímavý, vyladěný do posledního detailu… Takže, pokud hledáte takovou módu, která podtrhne výjimečnost vašeho vlastního stylu, tady ji rozhodně najdete… :)

Já do Amande vždycky ráda zajdu, hned, co sem Zuzka, majitelka butiku, pokaždé přiveze novinky, rovnou z Itálie. Jezdí je sem osobně vybírat a nutno říct, že mám opravdu vkus. :)

Co v Amande najdete? Oblečení od mnoha italských brandů –  Sexy woman, Maryley a Please. Skvělá je také značka Roberta Biagi – to jsou elegantnější a luxusní záležitost. Dále tu mají brandy Alta Tensione, nebo Any Case…

Vyberete si tu modely pro všechny příležitosti. Pro běžné, denní nošení, na party, večírky, ale i super džíny, které přímo geniálně sednou.

Musím říct, že každý kousek, který tu nabízí, je v něčem zajímavý, jiný, originální. Rozhodně žádná nuda a šeď!

Oceňuji propracované detaily, aplikace, jedinečné a netypické střihy, úžasné materiály… I zdánlivě „obyčejné“ tričko vypadá oblečené skvěle – třeba díky zajímavě řešenému střihu.

Určitě omrkněte i lehké svetříky, trička, nebo kalhoty – v kombinaci s teniskami super volba. Jo a když už je řeč o teniskách – tak ty tady mají taky a teda, hodně krásny, však posuďte sami.

Holky, tak co říkáte, zase velká paráda, že? Tak když byste si chtěly udělat radost – hurá na Minskou 55. ;)

Prohlédněte si spoustu aktuálních fotek z Amande Fashion Store také ve fotogalerii ;)

Fashion Store Amande najdete na Minské 55.

ODKAZ: AMANDE / facebook