Novinky v Amande! A opět dokonalý!!! :)

Holky, Amande na Minské se opět zaplnilo novinkami, které stojí za to, abyste je viděly! ;) A protože je někdy fajn, prohlédnout si nabídku obchodů ještě dřív, než do nich vyrazíte – jsem tu já, se svým blogem a dávkou inspirace pro vás! :) Tak doufám, že vás moje dnešní reportáž z Amande potěší, protože je zase o co stát! 
Holky Zuzka & Míša z Amande nezahálí a stále vybírají do obchodu velké módní poklady! Ať už to jsou novinky od italských značek, nebo boží nové kousky od maďarského brandu Sugarbird, který je v Amande nově od tohoto léta. Vůbec, právě značka Sugarbird mi v Amande udělala opravdu velikou radost, protožě přesně vystihuje můj styl. ;)
Pokud Sugarbird neznáte, vyražte určitě do Amande omkrnout! Tento maďarský label se už několik let drží v popředí úspěšných módních značek a já se tomu vůbec nedivím. Oblečení Sugarbird je nesmírně ženské, skvěle sedí a moc příjemné jsou i materiály. Já nedám dopustit na jejich úžasný šaty – miluju hlavně ty jejich střihy, kdy mě až překvapuje, co všechno jsou návrháři ze Sugarbird schopní vymyslet… :)
Mimochodem, pokud sháníte nějaké hezké šatičky na ples, večírek, nebo jinou okázalou příležitost, tady si rozhodně vyberete. A pozor – i ceny jsou od Subarbird za tak krásné věci přijatelné!
Kromě značky Sugarbird nabízí v Amande ještě módu od mnoha skvělých italských značek. Majitelka butiku, Zuzka, vše jezdí osobně vybírat a nutno dodat, má hodně dobrý vkus… :)
Aktuálně tu koupíte krásné věci, které užijete na podzim – omrkněte teplé kabáty, svetry…
…ale i krásné roláky, košile, vesty – což mimochodem můžete perfektně vrstvit, na podzim ideální věc!
Super tu koupíte také džíny a kalhoty, moje oblíbené jsou od značky Sexy Women, výborně sedí!
A pozor – mají tu i doplňky, pásy, boty, kabelky.
Doporučuji zajet se sem podívat – a pospěště si, ty nejlepší kousky vždycky mizí rychle! :)

Na spoustu fotek krásných novinek z Amande se mrkněte i do fotogalerie! :)

Fashion Store Amande najdete na Minské 55.

ODKAZ: AMANDE / facebook