Nová značka v optice Apia – YALEA!

O optice APIA vám na svém blogu píšu často, mají opravdu úžasný sortiment, na výběr jsou tu dioptrické i sluneční brýle od celé řady značek. Novinkou je zde pak nyní italský brand YALEA – jsou to opravdu úchvatné brýle, v minimalistickém designu a nadčasovém zpracování. Právě pár kousků brýlí od této značky jsem vám zde i nedávno nafotila – mrkněte v mé následující reportáži se spoustou fotek.

Ať už dioptrické brýle potřebujete, nebo (naštěstí) zatím ne, jedno je jisté – brýle jsou opravdu jedinečným módním doplňkem,  který jen podtrhne vaši celkovou image. Zkrátka, dávno neplatí, že brýle jsou překážkou, nutným a funkčním doplňkem, který nesluší.

Pokud tedy dioptrické brýle nosíte – určitě mrkněte na můj následující článek, chci vám představit značku Yalea! Dioptrické brýle od tohoto italského brandu jsou totiž nově dostupné právě v brněnských optikách APIA.

Ovšem, pokud se vám obroučky těchto brýlí zalíbí – a přímo dioptrie se vás zatím netýkají, je možné nechat si právě do těchto obrouček vsadit i speciální antireflexní skla. Jsou bez dioptrií, ovšem chrání zrak, hodí se třeba při práci na počítači, při řízení v šeru, na sledování televize… Sama tyto brýle nosím a nedám na ně dopustit. :)

Ovšem, brzy se můžeme těšit i na brýle sluneční od této značky, ty vám zde rozhodně také nafotím!

Zpátky ke značce YALEA – ta vás zaujme určitě i tím, že její tváří jsou modelky Cindy Crawford a Bianca Balti.

Brýle YALEA jsou v jednoduchém stylu a designu, líbí se mi právě ona zmiňovaná nadčasovost, kdy takové kousky nepodléhají módnímu „diktátu“.

Zaujaly mě i modely brýlí pro drobnější typy obličejů, právě takové brýle také běžně nejsou k sehnání.

Pokud si potrpíte na výraznější typy obrouček, takové mezi brýlemi YALEA také najdete.

Zkrátka, věřím, že si vyberete opravdu všichni. A mimochodem, cenově jsou brýle YALEA také spíše v nižších hladinách – krásné brýle koupíte již v cenách kolem 2500,- a výše!

Optiky APIA najdete v Brně v Olympii, na Běhounské 7 a na Masarykově 18.

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA / web, on-line objednávkový systém na vyšetření

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA APIA / facebook

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA / instagram