Nejkrásnější denimové overaly jsou od značky MET!

Díky našemu velkému denimového speciálu bych Vám ráda ukázala ty nejhezčí denimové overaly, které znám! Byla to láska na první pohled:)

Jedná se o italskou značku MET, která se řadí už několik let mezi špičku výrobců denimové módy.

Zmíněné overaly jste už mohli vidět třeba na Daře Rolins, která v nich vystupuje na svých koncertech. Tvarují úžasnou postavu (kterou tedy Dara má i tak, že?)!

overal1overal4

Overaly jsou perfektně šité a dělají nádhernou, ženskou postavu. MET si zakládá na maximální zdůraznění ženskosti za pomoci nejnovějších módních trendů. Můžete si být jistí pefektním a kvalitním zpracovaním, důrazem na detail, často nechybí také originální aplikace a zdobení, které celý model odliší.

overal2

Overaly jsou také dobrou volbou pro zimní období! Vaše záda jsou krytá a přitom vypadáte opravdu sexy:) Značka MET navíc myslí na všechny typy postav – takže si tu vyberete opravdu všechny. I Míša, která je dlouhá a celkově  vysoká, neměla při nákupu overalu u této značky problém (na rozdíl od jiných).

Label MET však nedělá pouze overaly, ale i další denimové i nedenimové kousky, které stojí za Vaši pozornost!

V Brně je můžete koupit v obchodě MET Mellisa na Dominikánském náměstí 11 – zastavte se do tohoto nově otevřeného obchůdku, stojí to za to:)

ODKAZ: MET/DOM