Náš víkend s BIODERMOU!

Nedávno jsme si užily opravdu skvělý víkend – a musíme Vám povyprávět:)

Společnost BIODERMA nás a další české a slovenské blogerky totiž pozvala na super skvělý wellness víkend – který se navíc konal v našem milovaném Brně, a to na místě rovnou nejkrásnějším – ve wellness hotelu MAXIMUS RESORT (mimochodem, víc se o tomto ráji na zemi dočtete v jednom z našich starší postů – více ZDE). A takovou událost jsme si prostě nemohly nechat ujít – takže dětičky pěkně putovaly na hlídání a my si užily skvělou dámskou jízdu;) A o tom Vás přece musíme informovat!

Značku BIODERMA Vám asi nemusíme nějak moc představovat, protože ji znáte asi všichni, respektive, kvalitní produkty pro kosmetickou a běžnou péči o pleť. Já některé věci od Biodermy používám už několik let – abych byla konkrétní, hlavně řadu Atoderm – můj syn trpí atompickým exémem a právě tyto produkty mu moc pomáhají. Pak tady nedám dopustit na dětskou řadu ABC Derm,  která je účinná a hlavně, dokonale voní. No a my obě s Terezou přímo milujeme micelární vody – právě od Biodermy. Jsou šetrné k pleti, skvěle odlíčí (a to i voděodolnou řasenku) a vybírat můžete z několika druhů, podle typu Vaší pleti.

Photo 14.03.15 11 25 26

Zpátky ale k onomu víkendu, který se ovšem nesl právě v duchu BIODERMY a skvělých produktů, které značka nabízí. Už po příjezdu na hotel nás na pokoji čekal malý dáreček – krém a čistící mléko z mé oblíbené řady Atoderm.

Photo 14.03.15 11 34 09

Hned po ubytování jsme si i s ostatními blogerkami daly společný oběd. Byly jsme moc rády, že jsme měly tu možnost poznat naše kolegyně – blogerky. Přece jen, jsme na blogerské scéně zatím ještě „nováčky“ a spoustu našich zkušenějších kolegyň, jejichž blogy sledujeme, jsme moc rády poznaly i osobně:) Tímto zdravíme MIU DOXANSKOU a její blog, blog MÁMOU STYLOVĚ, Janu z blogu MILIONOVÁ MÁMA, nebo Nicole z CUP OF STYLE, který určitě taky znáte (pokud blogerskou scénu aspoň trochu sledujete;)

Photo 14.03.15 13 02 47

Oběd byl super, včetně sladké tečky – ano, diety šly tento víkend opravdu stranou:) Užívat si volna hodláme fakt naplno a nějaké zásady v ten moment neřešíme ;)

image

image

Focení samozřejmě nemohlo chybět, protože fotky a blogy, to k sobě přece neodmyslitelně patří! Bioderma si pro tuto příležitost připravila dokonce i svůj fotokoutek!

image

image

Jedním z důvodu našeho „blogerského setkání“ bylo i to, abychom se o značce Bioderma a jejích produktech dozvěděly něco víc. A hlavním tématem, o kterém jsme měly tentokrát získat spoustu nových a zajímavých informací, byly právě micelární vody, přesně micelární voda Bioderma Sensibio H2O, která je určená pro citlivou pleť. A holky, ruku na srdce, kdo z nás nemá citlivou pleť? Myslím, že nějakým tím sklonem k citlivosti trpíme asi všechny:)

11056810_10206337502738494_1385070703_n

Odpolední prezentace se tedy zaměřovala právě na tuto „micelárku“. Dozvěděly jsme se ale také něco i o historii značky, o specifikách, které dělají Biodermu jedinečnou na trhu, zjistily jsme, který produkt je nejvíc oblíbený (ano, právě micelárka Sensibio H2O)…

Photo 14.03.15 13 05 13

Informace jsme získaly od těch nejzasvěcenějších, kteří jsou s Biodermou v každodenním kontaktusvé postřehy nám řekla kožní lékařka MUDr. Neradová, farmaceut Mgr. Martin Petřík, nebo PR manažerky Biodermy pro Českou a Slovenskou republiku – Jana Steinbauerová a Lucia Vanco.

Photo 14.03.15 13 12 30

Měly jsme i možnost dozvědět se něco o líčení a odličování od profesionální slovenské make-up artistky Natalie Lackovičové, která nám na jedné z blogerek předvedla i profesionální make up. Holky, kdo umí, ten umí – a v tomto případě to fakt platilo:)

image

A po prezentaci – hurá do wellness!

Photo 14.03.15 17 16 38

Infinit Maximus je opravdu jedinečný – nabízí největší venkovní wellness v České i Slovenské republice. Užít si můžete krásně teplý bazén, odpočívárny, několik saun a další úžasné wellness procedury.

Photo 14.03.15 17 15 43

Photo 14.03.15 17 17 34

Večer už byl pak jen „třešinkou na dortu“ – čekala nás PINK PARTY – v růžovém dress code, samozřejmě v duchu růžové micelárky Sensibio H2O. A že jsme se my dvě „hodily do gala“:) Pro tuto příležitost jsme si oblékly naše oblíbené „dolly“ sukně – v růžové barvě (tímto moc děkujeme obchodu a eshopu POSHme.cz za zapůjčení!!!)

Dostaly jsme i krásné, růžové škrabošky, které náš outfit celkově ještě doladily:)

image

V sukýnkách jsme si dokonce střihly i bowling! A že nám to šlo, náhodou:)

Photo 14.03.15 21 47 35

No, co Vám budeme vyprávět, my dvě jsme na večírku vydržely skoro nejdéle, to víte, když mají dvě maminy jednou za čas volno, tak se spát brzo rozhodně nechodí:)))

Užily jsme si to moooc! A Biodermě děkujeme za pozvání;)

ODKAZ: BIODERMA ČESKÁ REPUBLIKA