MÓDNÍ INSPIRACE PRO DĚTI Z BUTIKU PLAZA FASHION STORE

O multibrandovém butiku Plaza Fashion Store vám tu často píšu – mají tu opravdu krásné věci, pro dámy, pány a pozor – dokonce i pro děti! Právě pro děti tu pořídíte stylové kousky od španělských značek Mayoral a Abel & Lula. Spoustu outfitů v zajímavých kombinacích jsem vám nafotila pro inspiraci – mrkněte v následujícím článku. Maminky, tak úžasné věci pro děti, navíc za poměrně přijatelné ceny, se opravdu jen tak nevidí. ;) POZOR – aktuálně je na vše v Plaza Fashion Store 30% sleva! Určitě toho využijte, stojí to za to. Sleva je i na toto úžasné oblečení pro děti!

Nabídka dětské módy je v obchodech poměrně pestrá, ovšem mohu vám říct, že oblečení značek Mayoral a Abel & Lula, které koupíte právě v brněnském multibrandovém butiku Plaza Fashion Store, je zcela jiné. V nádherných barvách, vzorech, neuvěřitelně propracované, z příjemných materiálů a navíc, stále v přijatelných cenových hladinách.

Pokud pro své ratolesti sháníte výjimečné kousky, opravdu vám doporučuji zajít se do Plaza Fashion Store podívat, věřím, že budete nadšení A výběr dětské módy je tady obrovský.

Jak zmiňuji v úvodu, Plaza Fashion Store nabízí mimo dámskou a pánskou módu právě i dětské věci, a to od dvou španělských značek – od Mayoral a Abel & Lula. Druhá zmíněná je luxusnější řadou spadající rovněž pod Mayoral.

Co se dětských velikostí týká, tak tu koupíte věci na děti cca od 3 let do 16.

S paní majitelkou butiku jsme vám pár krásných outfitů nafotily pro inspiraci – myslím, že mi dáte za pravdu, že to jsou opravdu jedinečné modely. :) Skvělé je, že jednotlivé věci můžete vzájemně dobře kombinovat – pro kluky tu vyberete mikiny, trička, tepláčky…které k sobě vzájemně hezky ladí.

A pro holčičky, pro ty je to teprve paráda! Oblékat holčičky musí být opravdu radost – když vidím, jak krásné outfity pro ně můžete vytvářet.

Oblečení pro holčičky od Mayoral, nebo značky Abel & Lulu je skutečně přenádherné! Všechny ty legíny, trička, svetry…opravdu dokonalost!

Pořídíte zde pro děti také krásné věci pro slavnostní a okázalé příležitosti, třeba božské šaty, které si malé princezny mohou obléci třeba už na Štědrý den…

A ve vánočních barvách, červené a bílé, tu mají i celou řadu dalších krásných věcí.

Od značky Abel & Lulu tu pak pořídíte opravdové skvosty – nádherné bundy z úžasných materiálů, luxusní šatičky…

Za sebe mohu říct, že toto dětské oblečení je skutečně nádherné, zamilujete se určitě také. :) Zastavte se do Plaza Fashion Store podívat! A jak píšu, probíhá zde aktuálně sleva 30% na úplně vše, stojí za to využít. Sleva platí i na tuto módu pro děti!

Sleva 30% platí na veškeré značky, kromě Blauer. Ovšem, se slevou tu pořídíte úžasné kousky od brandů, jako jsou Replay, Armani Exchange, Pinko, Fracomina a mnoho dalších!

Běžte si udělat radost – jsou přece Vánoce! :) Mimochodem, sleva 30% platí jak v kamenné prodejně, tak i na eshopu www.plazafashionstore.cz.

Obchod Plaza Fashion Store najdete v brněnském H-Parku na Heršpické 1009/11c

ODKAZ: PLAZA FASHION STORE / web, eshop
ODKAZ: PLAZA FASHION STORE / facebook
ODKAZ: PLAZA FASHION STORE / instagram