Milý Ježíšku… Tipy na vánoční dárky pokračují!

Co si budeme povídat, to převánoční období, to je teda fakt „záhul“…:) Zrovna včera jsem si říkala, jak jsou ty předvánoční dny každoročně náročnější a náročnější… Zkrátka, je toho na nás hodně. Teda, hlavně na nás, ženách, že jo!

Musíme toho zvládnout totiž děsně moc:) Budu mluvit za sebe – aneb co je na mých bedrech každoročně: shánět dárky pro asi milion členů rodiny, uklidit, napsat s dětmi dopisy Ježíškovi (rok od roku obsáhlejší), začít péct cukroví, opět uklidit, shánět Miluláše & spol. (bože, proč si jen každý rok neuložím kontakt na čerta do telefonu), shánět další várku dárků, uklidit, napéct nové cukroví – jasně, je ho zase málo, dělat vánoční výzdobu na každém kroku, uklidit, vystát asi milion front na cokoliv v obchodech, stát v kolonách, s nervama v kýblu, zabalit dárky, uklidit, péct, zabalit další dárky, nakoupit, uvařit… A nezbláznit se z toho? Fakt jen pro psychicky velice silné jedince!

No, je mi jasný, že si práci taky můžu ulehčit, že jo… Alespoň, rok od roku přicházím s různými vychytávkami! Cukroví za mě ve většině peče „bio pekařka“, uklidí šikovná paní na úklid a dárky? Ve většině je řeším nákupem po netu. Hezky doma, v klidu a jak? ANO, s rozumným předstihem… I pošťáci jsou jen lidi a když nestíhají, tak prostě nestíhají:)

Ach jo, někdy si říkám, že věřít na Ježíška bylo vlastně moc fajn…:)

Ale k těm dárkům! Koupit na netu – OK. Ale co??? Ony ty nápady taky nechodí nějak tak samovolně, často to chce pořádnou dávku inspirace. A tu mám pro Vás přece já, často, tady na blogu!:) Dnes Vám dám tipy na fajn dárečky pro všechny od dvou hodně originální značek Disaster a Santoro! Znáte? Poznáte! Oba brandy nabízí můj oblíbený eshop Different.cz, kde toho mají spoustu – a nejen skvělou módu!

dis1

Značka Disaster nabízí věci ve fakt úžasným designu – ve stylu „vintage“, který je poslední dobou opravdu oblíbený.

dis2

Jedná se o anglickou značku s dvacetiletou tradicí, která na své doplňky „aplikuje“ typickou image britského venkovského stylu. A právě vintage styl, který asi nejlépe značku Disaster vystihuje, má nejen u nás mnoho fanoušků.

A co přesně si můžete právě s romantickým a originálním lookem od Disaster Designs pořídit?

dis3

V první řadě jsou to fakt povedené kabelky a peněženky – s motivy zvířátek, květin, postaviček… Zkrátka, milé na první pohled:) Vyberete si i z různých velikostí a barev. V nabídce najdete ale i další roztomilé kousky – hrníčky, termosky, nebo obaly na iPad… Krásné jsou i šátky,  nebo stylové zápisníky!

dis5

Na Different.cz najdete i zmiňovanou značku Santoro.
Značka Santoro London nabízí opravdu obrovské množství nejrůznějších věcí, které spojuje jedno – půvabné ilustrace, s nádechem vintage designu. Dominantním „prvkem“ bývá většinou stylová panenka, roztomilá a něžná… Santoro navíc svoje ilustrace spojuje v rámci jednotlivých kolekcí, kdy si můžete ve stejném designu pořídit několik různých věcí – třeba diář, pouzdro na telefon, peněženku, kabelku…

san7

Mě si nejvíc získaly nádherné peněženky Santoro – no uznejte sami, nejde jim odolat!

san2

I kabelky a tašky Santoro jsou skvělým tipem na originální dárek. Zcela upřímně – tak zajímavé a netradiční kousky v obchodech opravdu jen tak nesežete!

san6

Na Different.cz si můžete od značky Santoro objednat krásné tašky, kabelky, obaly na telefony, ipady, či notebook, dále stylové zápisníky, diáře, kosmetické taštičky, klíčenky, deštníky, ale také plechové krabičky, šperkovnice, záložky do knih…je toho fakt spoustu, vše v překrásném vintage designu:)

san5

Tak co, ještě váháte, jaké dárky letos „naježit“? Doufám, že jsem Vás trochu inspirovala… Další várka tipů na dárky brzy, zatím přeju pevné nervy a radost z kouzla Vánoc:)

san3

ODKAZ: DIFFERENT.CZ/web
ODKAZ: DIFFERENT.CZ/facebook