Designové Vánoce!

Máte rádi krásné, stylové a designové věci kolem sebe? Pak věřím, že pro Vás bude milou inspirací můj další, vánočně laděný článek…:) Bude totiž právě o designu – zajímavém, originálním a samozřejmě, právě i vánočním.

Právě během vánočního období se totiž často a rádi obklopujeme Krásou:) Vánoce mají totiž až pohádkovou atmosféru, kterou si mnoho z nás snaží vychutnat v každičkém detailu. Velkou pozornost věnujeme výzdobě svých domovů, užíváme si společné chvíle s rodinou a přáteli, vyrážíme na trhy, kde také najdeme obrovský výběr mnoha krásných, typicky vánočních věcí…

Alespoň, soudím takto podle sebe. Předvánoční období opravdu prožívám s neustálou sváteční náladou a každý moment se snažím vychutnat tak, aby byl  pro mě právě nyní, před Vánocemi, jedinečný.

900-140-043-012-3

Velký podíl na mé vánoční náladě mají samozřejmě i věci, kterými se obklopuji. Každý rok se poctivě věnuji krásné výzdobě u nás doma, kde jsou Vánoce cítit doslova na každém kroku.

picmonkey-collage-3-2

Sama mám ráda čistý, přírodní styl, jednoduchý design a stylové doplňky, které se vymykají svým vzhledem klasické a masové nabídce mnoha obchodů. Pro mě je podstatné, abych k mnoha (pro mě důležitým) věcem měla i určitý vztah a citové pouto. Daná věc má pak pro mě mnohem hlubší smysl a mnohem více si ji vážím. Proto si opravdu ráda vybírám…

thumb_img_0626_1024

Velkou inspiraci a krásné věci nacházím také na eshopu James Living sympatického Brňáka Jakuba, kde jsou k dostání opravdu krásné věci, právě v onom čistém designu – v duchu oblíbeného skandinávského stylu. Já jsem Vám o tomto eshopu už na blogu psala (více ZDE) – ovšem, chci Vám nyní představit právě krásné a stylové věci v duchu Vánoc, které jsou zde aktuálně také k mání… A věřte, jedná se opravdu o úžasné kousky!

900-140-043-514-3

Kromě zajímavého a designového nábytku značka James Living nabízí i další vkusné bytové a kuchyňské doplňky, nádobí, nebo bytový textil – a pozor, dokonce i šperky.
Nyní, v předvánočním období, si tu můžete pořídit nádherné dekorace k Vám domů…ovšem, i tyto dekorace mohou být tipem na originální vánoční dárek pro někoho blízkého.

img_0704

Mě tu zaujala i nabídka nádherných ozdob na stromeček…

7421

…netradiční jsou i dekorace na vánoční tabuli. Uznejte sami, dokonalé, že?

1175

Stylově a zcela vánočně si můžete vychutnávat i nápoje – třeba vánoční svařák, nebo grog. Mrkněte na tyto krásné a designové sklenice s oušky! Opět mohou být inspirací i pro vánoční dárek.

picmonkey-collage-2

V jednoduchém a čisté stylu je i tento netradiční adventní věnec.

adventsstager-i-vindueskarm2

A mimochodem, v dokonalém designu si můžete pořídit i účelné domácí pomocníky – třeba stylovou kuchyňskou váhu. Věřím, že s ní budete pracovat mimořádně rádi a pečení cukroví bude mít opět o špetku výjimečnosti víc…:)

4577

Mrkněte sami na eshop James Living (viz odkaz níže) – najdete tu inspiraci na vánoční dárky, ale i krásné kousky, které Vám doma  pomohou vytvořit to pohádkové kouzlo Vánoc:)

Prohlédněte si mnoho vánočních kousků z ehsopu James Living detailně také ve fotogalerii!

ODKAZ: JAMES LIVING / web, eshop
ODKAZ: JAMES LIVING / facebook