Milý Ježíšku… Tipy na skvělé dárky pro děti!

Vánoce jsou už za chvíli! Nechci vás touto větou nikterak stresovat – na shánění dárků totiž máte stále spoustu času. A nemusíte ani běhat po obchodech, super dárky se totiž dají sehnat i online! Mám pro vás dnes pár tipů – na skvělé dárky pro všechny aktivní děti, a to z eshopu www.mastersport.cz!

Věřím, že většina dětí se ráda hýbe, sportuje, a tak to má také být. Oba moji kluci jsou sami od sebe velmi aktivní a jsem za tuto skutečnost ráda. Takže i u nás vždy část vánočních dárků tvoří sportovní vybavení – právě z toho mají synové vždy velkou radost.

Co se právě sportovního vybavení týká, sortiment a možnosti výběru jsou dnes obrovské. Ovšem, já klukům právě na Vánoce dávám ráda takové věci, které mohou hned využívat.

Věci pro zimní sporty jsou jasnou volbou, tedy hlavně pokud plánujete hory, jak víte – situace se sněhem je u nás poměrně nejistá.

Moc fajn tipem je pak sportovní vybavení, které děti využijí jak venku, tak i doma – v pokojíčku, garáži, zkrátka – kdekoliv máte prostor.

Super dárky na Vánoce (nejen) pro děti pořídíte na eshopu www.mastersport.cz – mají obrovský výběr sportovního a fitness vybavení, fajn ceny a dostupnost skladem. Objednané zboží vám také vždy velice rychle doručí – potvrzuji na základě mnoha svých zkušeností.

A jaká je moje inspirace, právě na super sportovní vybavení pro děti?
U nás doma teď vede tento brankový set Master s hokejkami. Je to přesně ta věc, kterou děti využijí jak doma, tak i venku.

Set není moc náročný na prostor, vejde se vám v pohodě i do pokojíčku. A když počasí dovolí, můžete ho přesunout i ven, na zahradu, terasu…

Set obsahuje dvě branky se sítěmi, 2 hokejky a také míček – nic dalšího nepotřebujete. ;)

Florbal je oblíbená aktivita obou mých synů, takže toto byla jasná volba. Kluci vydrží hrát opravdu dlouho, a to i doma – a já jsem ráda, že svůj volný čas využívají aktivním způsobem.

Baví vaše děti míčové sporty? Pak doporučuji i basketbalový koš Master Against. Opět se vám vejde i do pokojíčku, případně do garáže, nebo samozřejmě i ven.

My koš umístili do garáže, kde máme spoustu místa, kluci tady mohou hrát (a já se nebojím, že míčem něco rozbijí :).

Basketbalový koš má pevnou základnu, kterou lze naplnit 35l vody, tím je tak stojan stabilní a nepřevrací se.

Pokud doma disponujete větším prostorem, je perfektním tipem na dárek i stůl na stolní tenis Master. Stůl se dá i složit, kdy může hrát jen jeden hráč.

Na eshopu www.mastersport.cz můžete vybírat pro děti opravdu z obrovské škály sportovního vybavení. Rozhodně tu najdete to, co bude bavit i vaši ratolest. ;) A žádné běhání a shánění dárků po obchodech – nakupujte v klidu a bezpečí z domova!

ODKAZ: MASTERSPORT.CZ / web, eshop
ODKAZ: MASTERSPORT.CZ / facebook
ODKAZ: MASTERSPORT.CZ / instagram

ODKAZ: MASTERSPORT.SK / web, eshop