Milovníci únikových her – tip pro vás! Nová únikovka PRECRIME od Brainfaq stojí za to! ;)

Zcela na rovinu, únikovým hrám jsem naprosto propadla už asi před dvěma lety – a od té doby jsem, spolu s naším týmem, vyzkoušela opravdu velkou spoustu brněnských únikových her. Únikovky jsou skvělou zábavou, odreagováním, a to jak pro nás, dospělé, tak i pro děti. Mí kluci únikové hry taky milují a vždycky nadšeně uvítají možnost si nějakou novou zahrát. Naposledy jsme si zahráli právě zmiňovanou hru Precrime, která je novinkou v centru únikových her Brainfaq. O jejich únikovkách jsem vám tu už několikrát psala – za mě to jsou opravdu velice propracované hry, které vás nadchnou! A jaká je ta nová hra, Precrime? Opět je to zcela něco jiného, zajímavého a jedno je jisté – bude vás to bavit! Víc v následujícím článku… ;)
Troufám si říct, že už se v oblasti únikových her vcelku vyznám – hrála jsem jich opravdu už hodně, a to z brněnského největšího centra únikových her – Brainfaq, jsem hrála už dokonce všechny 4 nabízené hry, včetně poslední novinky Precrime. A právě o poslední zmiňované vám chci dnes i napsat! Berte to jako moje doporučení – tato hra je totiž opravdu naprosto super!
Tuto skvělou hru tým Brainfaqu převzal, dříve hra patřila společnosti Gotox, která ji provozovala. Hru Brainfaq přestěhoval do svých prostorů, ovšem i tak má místnost některé zajímavé vychytávky, které hra dříve nenabízela.
Úrovní je tato hra, řekla bych, středně težká – vhodná rozhodně i pro tým, kde jsou děti. Hra trvá přesně hodinu a hlavní pointou celé zápletky je “systém Precrime”, který má detekovat zločince, kriminálníky, podvodníky…zkrátka pachatele trestné činnosti.
Ovšem, tento systém byl napaden a vaším úkolem je zjistit, co se stalo, kde je problém… Do první místnosti únikové hry vcházíte v podstatě bez jakýchkoliv instrukcí, ovšem zde shlédnete zajímavé video právě o systému Precrime, a to vás i nasměruje dál. ;)
Celý děj a jednotlivé úkoly této hry vám zde samozřejmě prozrazovat nebudu, tím by hra pro vás pak už ztratila své kouzlo, ovšem, řeknu jen, že se můžete těšit na naprosto rozmanité, pestré úkoly, které budete muset plnit – rozhodně hra není “jen” o hledání číselných kódů pro zámky, jak bývá v případě některých jiných únikovek zvykem.
Co jsme také ocenili – do plnění úkolů této hry se mohli zapojit všichni členové týmu, včetně dětí – některé úkoly jsou poměrně jednoduché, nebo naopak vyžadují menší, drobné postavy. ;)
Do této hry jsou zapojené opravdu velmi moderní technologie, efekty, budete pracovat se světly, zvuky, s hmatem…zapojíte rozhodně všechny smysly. A samozřejmě, pokud si náhodou nevíte rady, je tu pro vás kdykoliv během hry k dispozici nápověda – i my ji samozřejmě párkrát museli využít. :)
Precrime je hra, která v Brně rozhodně nemá obdoby. Je naprosto jiná, s poutavým námětem, který vás pohltí od začátku až do konce. Pokud také patříte k fanouškům únikových her a nadšeně vyhledáváte všechny, které stojí za to – tuto rozhodně doporučuji, i na základě své vlastní zkušenosti. ;)
Hru Precrime a také ostatní únikové hry z dílny Brainfaq si můžete zahrát v Brně na Orlí 27.
Více o únikových hrách z dílny Braifaq na mém blogu – ZDE.

Rezerovat jakoukoliv hru v BrainFAQ můžete jednodušše přímo na webu – ZDE.

ODKAZ: BRAINFAQ / web

ODKAZ: BRAINFAQ / facebook

ODKAZ: BRAINFAQ / instagram