Letní ráj v Silent Spa

Kde si zpříjemnit krásné letní dny? Mám pro vás dnes jednu úžasnou inspiraci – kam si zajet na výlet, nebo třeba i na víkend, či více dnů. ;) V nádherných lázních v rakouském Laa, v Silent Spa, totiž otevřeli venkovní zahradu EDEN, kde si můžete dokonalou atmosféru tohoto místa ještě víc užít… Byla jsem zde a opravdu vřele doporučuji, budete tu nadšení! Navíc, nyní máte v ceně vstupného kromě výborné snídaně také obědový raut.. ;)

Rakouské městečko Laa je z Brna kousek, ani ne hodinku cesty. A právě zde je v rámci komplexu termálních lázní otevřený (asi rok a půl) nový areál SILENT SPA – místo, kde zažijete absolutní relax, pohodu a komfortní služby.

V Silent Spa myslí na naprostou spokojenost svých hostů, proto se zde můžete spolehnout, že služby jsou do posledního detailu perfektní. Vaší potvrzenou návštěvou zde máte rezervované vlastní lůžko, můžete využívat servis – dáte si výborné jídlo, půjčíte si časopisy, knihy, tablet…a hlavně, zažijete zde naprosté soukromí. Žádné davy lidí, hluk… Zkrátka, načerpáte tady energii a naprosto perfektně si odpočinete.

SILENT SPA je unikátní komplex lázní určený pouze dospělým. Celý komplex těchto lázní je jedinečný už od prvního okamžiku, kdy sem vstoupíte. Nádherná architektura celé stavby, která je koncipována v sakrálním stylu, kdy každičké místo je promyšlené do posledního detailu, vás určitě nadchnou – stejně tak, jako mě.

Využívat tu můžete termální bazény, venkovní slaný bazén, sauny, za pozornost stojí i nejrůznější terapie a rituály…

Novinkou, o které vám chci ale dnes napsat, je nádherná letní zahrada „EDEN“. 

Zahrada EDEN je krásně upravená, nechybí lehátka, kde můžete odpočívat, nebo si tu dopřejete kávu, sklenku sektu, občerstvení…

Krásná zahrada má hustý travnatý koberec, do kterého se příjemně boří bosé nohy.

Najdete zde pohodlná lehátka, houpací sítě a také, speciální chodník pro masáž chodidel, který skvěle povzbudí lymfatický systém.
Za pozornost stojí i venkovní altán, který je určený pro masáže na čerstvém vzduchu (od pohledu ostatních hostů je altán vkusně oddělen vlajícími bílými závěsy – přijdete si tu pak doslova jak někde na exotické dovolené v zahraničí).

Celá zahrada také úžasně voní – bylinkami, kůrou, květinami – zkrátka, je to zde doslova EDEN! :)

Na zahradu EDEN je přímý vstup z lázní Silent Spa (dostanou se sem pouze hosté tohoto komplexu) – tudíž opět je zaručeno vaše naprosté soukromí.

POZOR! Zajímavostí je, že v létě není v ceně vstupného jen snídaně, ale také bohatý obědový raut, inspirovaný místní gastronomií – kdy většina použitých surovin je v BIO kvalitě! 

A věřte, tady si letní atmosféru vychutnáte skutečně na maximum. Tak co myslíte, den, nebo i letní dovolená strávená právě zde – to je přeci sen! :)

ODKAZ: SILENT SPA / web
ODKAZ: SILENT SPA / facebook

ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / web
ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / facebook