Letní novinky v O Bag Store!

Léto je podle mého názoru úplně nejlepším obdobím, kdy se dají O Bag tašky nosit:) Sama dvě mám a právě v létě je kombinuji s outfity vůbec nejčastěji. Navíc, tašky O Bag můžete pořídit v mnoha krásných barvách a vzorech – a o tom léto přece také je!

Moc dobře vím, že mezi Vámi, čtenáři mého blogu, je mnoho z Vás, kdo trendu tašek O Bag fandíte:) Tašky O Bag jsou totiž velmi variabilní – svůj vysněný model si můžete sami nakombinovat. K dispozici je velká škála nejrůznějších barev a typů „těla“ – tedy hlavní části kabelek. Dále si pak svoji kabelku můžete „vystylovat“ krásnou vnitřní taškou, kdy máte opět na výběr, můžete si vybrat zimní, či letní lem, různé druhy držadel, nebo dalších doplňků, které z Vaší tašky udělají naprostý originál.

Materiál, ze kterého jsou tyto tašky navíc vyrobené, je antiseptický, omyvatelný, lehounký…a nepodléhá opotřebení, o čemž jsem se sama již měla možnost přesvědčit.

Mimochodem – víc si o značce Fullspot a produktech, které nabízí – tedy o taškách O Bag, ale i hodinkách O Clock a O Click, brýlích, náramcích…můžete přečíst na blogu v mém starším postu ZDE.

Tentokrát bych Vám ráda představila něco z nové kolekce tašek O Bag, které značka Fullspot pro tuto sezónu představila!

V aktuální kolekci samozřejmě nechybí ryze letní motivy –  ptáci tukani, květiny, camouflage, zebra… Zajímavostí jsou pak také držadla s pogumovaným povrchem.

tukani

 

Na své si přijdou i milovníci jednoduchého designu – který si mě osobně velmi získal. O Bag tašky ve světlých barvách, se lněnými lemy a s držadly s žíhaným vzorem, jsou opravdu nádherné!

len+kovbojPoutavé jsou i textilní aplikace z materiálu „stuoia“ (rohož) – v podobě zapínaní na kabelky a klop na taškách O Pocket. Vše opět v krásně barevných kombinacích.

stuoia

V letní kolekci nechybí také motivy s kovbojským vzorem – zapínání na kabelky, držadla a popruhy se vzorem, proplétaná držadla a popruhy, nebo hadí textura – najdete ji na držadlech, lemech tašek O Chic, nebo na zapínání kabelek.

Novinkou také je, že značka Fullspot představí nový tvar kabelek – plážovou tašku Beach a také plážové boty!

beach

 

Tak co, milé dámy, vybraly byste si v nové kolekci? Já tedy rozhodhě ano!:)

O BAG STORE najdete v centru Brna, na České ulici.

ODKAZ: O BAG STORE/facebook