Beauty review: Too Faced!

Kosmetický label Too Faced máme k dostání také v brněnské parfumerii Sephora – za což třikrát hurá! Protože právě na setkání a bližší seznámení s touto značkou jsem se fakt hodně těšila:)

Proč? Too Faced je totiž prostě jiná… Jiná, než ostatní make-up brandy, které znáte. Jedná se o produkty, které jsou jednak opravdu velmi kvalitní, zaručují perfektní efekt a jsou fakt krásné – balením i celkovým vzhledem věcí. A navíc – názvy jednotlivých přípravků jsou vtipné a zábavné:) Zkrátka, Too Faced nejde přehlížet!

Ve světě „beauty produktů“ jsem si doposud oblíbila tři značky, které jsou velmi jedinečné a jiné – Urban Decay, Benefit a NARS. A vypadá to, že k nim do počtu přibyde právě také Too Faced. Produkty, se kterými jsem se totiž zatím setkala, jsou fakt úžasné! A já Vám je chci představit také v mé další recenzi – v rubrice „beauty review“:)

Jaká je značka Too Faced?
Od svého vzniku v roce 1998 si Too Faced získala pověst trendy, inovativní a zábavné značky. Unikátní obaly, originální názvy a kvalita produktů odlišují značku od ostatních značek a vytvářejí tak její skvělou image. Spoluzakladatel a kreativní ředitel Jerrod Blandino si získává srdce zákazníků na celém světě.

Já jsem otestovala pět produktů – a ráda se tu s Vámi podělím o své dojmy – jdeme na to!

Photo 14.02.16 20 40 05

Paletka Chocolate Bon Bons by Too Faced

Paletky a oční stíny obecně mám moc ráda – zároveň jsem na jejich výběr ale hodně „přísná“. Moje kritéria jsou jasná – stíny musí držet, musí mít dostatečnou pigmentaci a hlavně, nesmí nijak dráždit oči. Což tato paletka s očními stíny splňuje dokonale – ba co víc, nabízí i další pozitiva:)

Photo 14.02.16 20 40 40

Nádherné balení, které ve Vás evokuje sladkost – jen s tím rozdílem, že tato se nejí:)

Paletka obsahuje celkem 14 malých stínů ve tvaru srdíčka a dva velké, obdélníkové – které budete asi používat nejčastěji – jedná se totiž o barvy, které se hodí k jakémukoliv líčení.

Photo 14.02.16 20 41 17Photo 14.02.16 20 41 26

První, čeho si všimnete po otevření této paletky – je jednak úžasný design a pak vůně! Ano, tyto stíny voní – a jak název vypovídá, po čokoládě:) V rukou tedy držíte naprostý skvost:)

Stíny mají skvělou a velmi silnou pigmentaci a drží. Což je samo o sobě to nejdůležitější! Navíc – je tu kombinace jak matných, tak třpytivých stínů, pro vytvoření v podstatě jakéhokoliv looku. Za mě? Boží a hotovo:)

Born This Way – krycí make up by Too Faced

Takto narozena?:) Boží název, který mluvím sám o sobě o jedinečnosti tohoto produktu! Make up, který dá Vaši pokožce úplně jiný rozměr, vzhled, barvu a celkovou dokonalost!

Photo 14.02.16 20 42 08

Jemně krémový make up, který propůjčí Vaší pokožce opravdu bezchybný vzhled. Má poměrně silné krycí vlastnosti, takže je ideální i pro větší nedokonalosti na pleti.

Nezanechává viditelnou „masku“ – pokožka ho dobře absorbuje, evidentní zůstává pouze barevné sjednocení a hezký, hladký look.

Hangover, podkladová báze pod make up by Too Faced

S podkladovými bázemi jsem doposud neměla žádné velké zkušenosti – vlastně, nikdy jsem je nepoužívala. Ovšem – otestovala jsem tuto od Too Faced – a na rovinu – miluju ji!

Photo 14.02.16 20 40 20

Jemná, krémová podkladová báze, která opět naprosto úžasně voní – po kokosovém mléce. Právě kokosová voda je totiž jednou ze složek tohoto produktu. A ten název? Hangover – „kocovina“ – zkrátka, výstižně Vám dává najevo, že s touto věcičkou budete za každé situace vypadat skvěle:)

Photo 14.02.16 20 42 21

Stačí nanést v tenké vrstvě těsně před aplikací make upu – který díky této podkladové bázi skvěle přilne a zůstane efektivní. Textura není nijak hutná, nebo mastná – z mého pohledu spíše fluidní, vhodná pro všechny typy pokožky.

Love Flush, dlouhodržící tvářenka by Too Faced

Vyzkoušela jsem i tuto na první pohled sytě růžovou tvářenku, která ovšem dokonale propůjčí svěží a příjemný vzhled. A pozor, drží opravdu dlouho!:)

Photo 14.02.16 20 40 52

Tato tvářenka je velmi bohatá na pigmenty, což zaručuje, že opravdu hodně dobře drží – a to po celý den. Tvářenka je k dostání v celkem šesti krásných odstínech a má moc milé balení ve tvaru srdce.

Photo 14.02.16 20 41 10

Úžasné a vtipné jsou opět názvy – já mám odstín „Justify my love“:)

Melted rtěnky by Too Faced

I když se od prvního pohledu zdá – podle balení produktu, že jde o lesk – tak toto je opravdu rtěnka. Je poměrně hutná a má opravdu hodně silnou pigmentaci, což značí to, že drží a drží a drží… A to je dobrá zpráva!:)

Photo 14.02.16 20 40 45

Jak už jsem napsala výše, věcičky Too Faced se vyznačují právě onou skvělou pigmentací – což potvrzuje i tato rtěnka „v tubičce“. Nanáší se přes speciální „houbičkový“ aplikátor, na který si rtěnku vytlačíte z tuby.

Photo 14.02.16 20 41 47

Barva je opravdu hodně intenzivní, konzistence rtěnky je velmi jemná, hutnější, krémová. A opět – božsky voní!:)

Kosmetiku značky Two Faced koupíte v parfumerii Sephora (v Brně v Olympii).

ODKAZ: PARFUMERIE SEPHORA/web
ODKAZ: PARFUMERIE SEPHORA/facebook