Krásné a upravené nehty s Enii Nails

Krásné a upravené nehty jsou pro mě nutností, nezbytnou součástí celkové image. O své nehty se starám už roky víceméně sama, protože na manikúru a lakování v salónech zcela jednoduše nemám čas. Už dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou pořídit si na doma UV lampu a sadu gel laků, které vydrží mnohem déle hezké, než laky obyčejné. Až jsem se seznámila s českou značkou ENII NAILS a bylo vyřešeno. :) Lampu už mám doma a profi manikúru i s lakováním gel laky zvládám sama, není to vůbec nic těžkého. Tak dámy, naučte se o nehty pečovat na profi úrovni samy – mám pro vás pár tipů, jak na to!
A POZOR – na eshopu www.enii-nails.cz můžete využít i můj slevový kód „Misa15“ – získáte 15% slevu na celý sortiment!

Pěstěné, upravené nehty jsou pro mě naprostou samozřejmostí. Nepotrpím si na umělé a hodně dlouhé nehty, výrazné zdobení, to vše dle mého názoru nevypadá moc hezky…
Naopak se mi líbí nehty co nejpřirozenější, klidně nalakované, ovšem v pěkném tvaru – za mě nejlépe v kratším. :) Jsem velmi aktivní člověk, mám dvě děti, tři pejsky a jsem neustále v pohybu, pracuji doma, na zahradě, píšu hodně na počítači a s příliš dlouhými nehty to vše z mého pohledu zkrátka nejde.

O své nehty se ovšem pečlivě starám, sama si dělám manikúru a lakuji… Vím, že v nehtových salonech by se o mé nehty postarali asi mnohem lépe, ovšem já na tuto „údržbu“, kterou zvládnu i sama, zkrátka nemám čas.
Takže jsem až doposud lakovala a o nehty pečovala sama, doma.

Ovšem, jak jistě víte, milé dámy, klasické laky moc dlouho hezké nevydrží. Pokud ruce aktivně používáte, třeba uklízíte, tak máte klasický lak neporušený sotva pár málo dnů.

Skvělou variantou, která proti klasickým lakům vydrží opravdu dlouho, jsou pak gel laky. Určitě znáte – pracují s nimi právě manikérky v nehtových salonech. Tyto laky je ovšem nutné „zapékat“ ve speciálních UV lampách.

Sama jsem si už dlouho pohrávala s myšlenkou si právě takovou lampu pořídit a s ní i sadu gel laků. Zkrátka – že bych si tu krásnou profi manikúru i s precizně nalakovanými nehty gel lakem zvládla udělat sama, doma.

Až jsem se na konci minulého roku seznámila s českou značkou ENII NAILS, která nabízí právě veškerý sortiment pro krásné a upravené nehty – a hlavně, produkty jsou ideální jak pro profi, tak i pro domácí použití.

Ná stránkách www.enii-nails.cz pořídíte potřeby pro manikúru, produkty pro péči o nehty a pokožku rukou a hlavně, mají tu v obrovské škále skvělé gel laky a vše pro precizní lakování.

Dámy, pro krásnou manikúru s použitím gel laku toho v zásadě nepotřebujete zase tolik! Důležitá je právě UV lampa – tu mají na stránkách ENII NAILS také (odkaz zde).

Dále si pořiďte pomerančová dřívka na kůžičky a pár laků – nutné jsou podkladové laky, pak barevný gel lak a doporučuji i vrchní krycí lak. Veškeré laky můžete vybírat ZDE.

Hodit se vám pak bude i roztok pro sundání gelových nehtů.

Možná se to jeví takto náročně a složitě, ale věřte, dál si už budete dokupovat hlavně barevné gel laky. :) Podkladové laky vám vydrží opravdu dlouho!

Celá úprava je velmi jednoduchá, lakujete v několika krocích, vše je na stránkách ENII NAILS jednoduše vysvětleno. Nejdříve nehty připravíte – odmastíte, opilujete zlehka pilníkem a pak nanášíte přípravné a podkladové laky.

Následují dvě vrstvy laků barevných – nezapomeňte každou z vrstev „zapéct“ pod lampou.

Pak už jen aplikujte speciální roztok a setřete výpotky, nebo nanesete bezbarvý lak pro vyšší lesk.

To hlavní – nehty vám upravené vydrží opravdu dlouho – lak se neolupuje, drží krásný a neporušený. Důvodem gel lak sundat jsou hlavně odrosty.
Gel Lak sundáte snadno pomocí speciálního roztoku, nebo pro to lze urychlit i pilníkem. ;)

Dámy, já jsem z úpravy nehtů s produkty od ENII NAILS nadšená! Je to velmi snadné, rychlé a efekt skvělý, dlouhotrvající! Vyzkoušejte také – a jak píšu, na stránkách www.enii-nails.cz pro vás platí sleva 15% na celý sortiment s použitím mého kódu „Misa15“!

ODKAZ: ENII NAILS / web, eshop
ODKAZ: ENII NAILS / facebook
ODKAZ: ENII NAILS / instagram