Kam s dětmi o jarních prázdninách, zvlášť, když nemáte rádi zimu?

Blíží se nám jarní prázdniny a tak hlavně my, rodiče, plánujeme a vymýšlíme – pokud nám to tedy čas a práce dovolí – jak je s rodinou a dětmi prožijeme. Na hory se vám nechce, zimu „nemusíte“ a netoužíte  cestovat daleko? Pak vás třeba zaujme a osloví můj osvědčený tip. ;) Vyražte s rodinou do Laa, do místních termálních lázní, na pár dnů, nebo klidně i na jednodenní výlet! Navíc, mají tu teď super výhodnou prázdninovou akci – víc informací v mém článku! ;)

Ne všichni milujeme zimu, sníh, plískanice a studené počasí… Ruku na srdce, ani já nejsem žádný zimní nadšenec, raději mám teploučko, pohodu a relax. Hory si dopřeju tak jednou za zimu, ale mnohem raději utíkám do tepla. Samozřejmě, ideální je (aspoň pro mě) odletět někam daleko, ale dovolit si to tak často, jak bych si přála, také nemůžu. Ale nemyslete, „zahřát“ se můžete zajet i kousek od Brna – ptáte se kam? No přece do termálních lázní, kde si rozhodně odpočinete a naberete tu potřebou sílu k přečkání toho nepříjemného zimního období… :) Přesně takto ideální je to v rakouských termálních lázních, v resortu THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA! Navíc, z Brna jste tu opravdu za chvíli. ;)

Blíží se nám jarní prázdniny, děti budou mít volno a tak mnoho z nás řeší, jak prázdniny, nebo i jejich část, prožijeme. Je mi jasné, že vzít si na týden volno v práci může být problém, ale výlet si můžete udělat i na 2, 3 noci, nebo klidně i na jeden den.

V lázních THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA navíc připravili zajímavou prázdninovou akci, kdy je jedno dítě v pokoji rodičů zdarma (v termínech 3.2. – 21.3. pro 2 a více nocí, od po-čt), což je super nabídka. ;)  V ceně pobytu je ubytování v krásném **** hotelu v pokojích Superior, bohatá snídaně, pětichodová večeře, vstup do termálních lázní, na pokoji bude pro vás připravená koupací taška s župany, ručníky, přezůvkami…

Voda v termálních lázních v Laa, která napájí všechny bazény, obsahuje sodík, chlorid, jód a minerály, má výstupní teplotu 42 °C a má blahodárné účinky na nejrůznější zdravotní problémy.

V termálních lázních v Laa najdete celou řadu bazénů, jak pro dospělé, tak pro děti, vodní skluzavku – bazény jsou jak venku, tak uvnitř. V některých venkovních díky vyhřívání můžete plavat celoročně. Dále si tu můžete dopřát masáže, sauny, zacvičíte si ve fitness, zkrátka možností vyžití je tu spoustu.

Mimochodem, víte, že v termálních lázních v Laa mohou rodiny s dětmi využít i speciální „textilní saunu“, kterou v jiných lázních často nenajdete? Tato jedinečná sauna tohoto typu byla vůbec jako první v Rakousku otevřena právě v Laa. 

Pro malé děti je zde určená rodinná oáza a dětský koutek, kde se o vaše ratolesti rády postarají ochotné “tety”. :) Což jako rodiče jistě oceníte – každá chvíle odpočinku a klidu se počítá! ;)

Do termálních lázní v Laa stojí za to udělat si i jednodenní výlet, ovšem, doporučuji vyrazit už ráno, ať si to tady pořádně užijete. :)

A POZOR – zajímavá informace závěrem! Dva dospělí mohou vyhrát vstup do termálních lázní zdarma – stačí sledovat Instagaram @thermelaa  Vylosování dvou výherců tu proběhne 30. 1.

Taky už věříte, že výlet, nebo krátký pobyt v termálních lázních v Laa je fajn nápadem, jak si zpříjemnit jarní prázdniny? :)

ODKAZ: THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / web
ODKAZ: 
THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA / facebook