Kam pro dekorace a doplňky? Zkuste obchůdek IvaDekor na Horové!

Hledáte, kde v Brně pořídíte zajímavé, originální a cenově přijatelné bytové doplňky a dekorace? Zkuste se stavit do obchůdku IvaDekor na Horové. Já jsem vám už dřív právě o IvaDekor na blogu psala – ale, taková místa, která mají co nabídnout, rozhodně stojí za to připomínat! :) Navíc, najdete tu tolik krásných novinek! Nedávno jsem je zde pro vaši inspiraci nafotila a mám pro vás reportáž. A věřte, je to naprostá pastva pro oči! :)

Bytové dekorace a doplňky, to je téma, které i já sama aktuálně hodně řeším. :) Máme za sebou velkou rekonstrukci domu a tak se rozhlížím a hledám inspiraci, kde to jen jde. Prošla jsem už řadu brněnských obchodů s doplňky, ale je jeden, který mám opravdu moc ráda. Je tady totiž přímo obrovský výběr!

Obchůdek se jmenuje IvaDekor a najdete ho v Brně na Horové ulici 16. Opravdu velký obchod má skutečně co nabídnout, tolik krásných věcí na jednom místě, to se totiž skutečně jen tak nevidí. :)

V obchůdku IvaDekor najdete spoustu krásných dekorací v mnoha stylech – ať už to jsou dřevěné figurky, dekorační plyšáčci, sošky, svícínky, lucerničky, nebo také svíčky…

Mimochodem, právě v obchodě IvaDekor najdete vůbec největší výběr oblíbených vonných svíček Yankee Candle, které se stále těší obrovské popularitě. ;)

Za pozornost rozhodně stojí i designové, voňavé svíčky od značky Wood Wick, které opravdu dokonale voní – a nejen to! Při hoření vydávají zvuk praskajícího krbu, což dokonale hřejivou atmosféru ještě umocní. Jsou opravdu skvělé!

Myslím, že v obchůdku IvaDekor „to svoje“ najdete všichni, ať už u vás doma převládá jakýkoliv styl. Až budete mít cestu kolem, zastavte se, věřím, že nebudete litovat… :)

Prohlédněte si spoustu dalších krásných a milých věcí z IvaDekor také ve fotogalerii.

Obchod IvaDekor najdete v Brně na ulici Horova 16 – a důležitá informace, vždy pohodlně tu zaparkujete na místech přímo na ulici.:)

IvaDekor ovšem provozuje i eshop – viz odkaz níže.

ODKAZ: IVADEKOR / web, eshop
ODKAZ: IVADEKOR / facebook