Jaro v obuvi Tezyo!

Psali jste mi o inspiraci na jarní botičky – tak tady je! :) Nedávno jsem zašla mrknout, jak vypadá nabídka v obuvi Tezyo v Olympii – právě tato obuv je co se nabídky týká, jednou z nejlepších v Brně. A musím říct, najdete tu opravdu krásné botičky – tady je můj fotoreport!

Nevím, jak vy, ale já už mám obrovskou radost, že je konečně chvíle odložit teplé zimní boty a můžeme si vyjít ven – třeba v teniskách! Jaro (a samozřejmě i léto) je, co se botiček týká, mnohem víc kreativní – zkrátka, už si můžeme dovolit víc experimentovat (a nezmrzneme u toho).

Obuv Tezyo je asi rok otevřená v brněnské Olympii a řeknu vám, stále platí, že Tezyo má rozhodně co nabídnout. Tato značka je, co se sortimentu týká, tzv. multibrand – koupíte tu tedy boty od celé řady zajímavých značek.

Nabídka je tu jak pro nás, dámy, tak i pro pány a dokonce, také pro děti. Kromě botiček pak v Tezyu najdete i doplňkový sortiment – kabelky, brýle, nebo i bižuterii.

A jak tu vypadají jarní novinky? Zaměřila jsem se hlavně na dámskou obuv (pánům se budu věnovat zase někdy příště, jistě prominou… :).

Aktuálně už je v Tezyu velká část jarní kolekce, ve které si vybereme určitě všechny.

Mě zaujaly nejrůznější tenisky – miluji pohodlné boty, při své výšce 181cm podpatky nejsou nic pro mě – i když se mi líbí, celý den v nich nevydržím. :(

Ale i pro vás, dámy, které podpatky milujete, tu jsou nádherné kousky – spoustu jsem vám jich opět vyfotila!

V kurzu jsou i botičky v pánském stylu, se zdobením a aplikacemi…

…nebo nazouvací kousky, slip-ony!

A pozor, v Tezyu se nebojí i lehké extravagance! ;)

Zaujala vás jarní inspirace z Tezya? Stavte se ji omrknout i na vlastní oči, věřím, že se vám bude líbit ještě víc… :)

Obchod TEZYO najdete v brněnské Olympii. Spoustu fotek obchodu i aktuální nabídky si prohlédněte také ve fotogalerii… ;)

ODKAZ: TEZYO / facebook