Jarní novinky v butiku La Certezza

Obchody se zaplňují krásnými, jarními kolekcemi – a věřím, že určitě oceníte, když budete mít o těchto novinkách přehled! Nedávno jsem vám nafotila pro inspiraci pár stylových outfitů v oblíbeném butiku La Certezza, který najdete v Brně na Lidické 63. V tomto butiku je  rozhodně z čeho vybírat – a aktuálně jsou tu už právě zmiňované jarní novinky! Dámy, jsem si jistá, že se vám budou líbit – inspirujte se v mém následujícím článku!

O novinkách z butiku La Certezza vám tu píši pravidelně, vždy s příchodem každé nové kolekce. Musím sama uznat, že výběr v tomto obchodě je opravdu neuvěřitelně pestrý, mohli byste tu strávit i dlouhé hodiny, když byste si chtěli vše dokonale prohlédnout a vyzkoušet.

Paní majitelka má super vkus – vozí mnoho jedinečných kousků od celé řady značek, přímo z Itálie. Stylově se jedná o módu pro všechny příležitosti, najdete tu jak outfity pro běžné denní nošení, tak i více okázalé kousky, šaty, kostýmky… Zkrátka, pro každou tu je „něco“. :)

Je fajn, že se tu myslí i na ženy, pro které nejsou výstřednosti a extravagance žádané. Koupíte tu stylové věci, v klasických, oblíbených barvách – jako jsou černá, hnědá, krémová…

Ovšem, vyberete si tu kousky ve výraznějších barvách! Tuto jarní sezónu jsou v kurzu syté, „jedovaté“ odstíny  zelené, modré, růžové… Ovšem, kolekce v těchto barvách do butiku La Certezza teprve míří – budu vás informovat!

Já jsem vám zde nyní nafotila krásné outfity právě ve zmiňovaných neutrálních tónech.

Nádherné jsou tu nejrůznější komplety a kostýmky! Právě kostýmy jsou dalším módním hitem, který by vám letos v šatní skříni určitě neměl chybět. :)

Kostýmky můžete mít buď ve více elegantním stylu…

…nebo i ryze sportovní, který má už blízko k teplákové soupravě.

Nádherné tu mají i nejrůznější košile, lehounké halenky – jsou z úžasných materiálů, dobře se nosí a vypadají opravdu dobře.

Sami můžete vidět, co taková bílá košile dokáže udělat parády! :)

Omrkněte zde i stylové sukně, které můžete sladit i s hezkou bundičkou – třeba ve stejné, nebo podobné barvě.

Šaty! Těch tu mají opravdu tolik! Kouzelné jsou různé propínací, košilové šaty. V chladnějším počasí si po ně můžete vzít třeba i tričko, nebo body – zkrátka, takové šaty unosíte už i teď!

Šaty to pořídíte se vzory, nebo jednobarevné, v mnoha typech a délkách.

A prohlédněte si tu i doplňky, boty a kabelky – také stojí za to!

Dámy, co říkáte? :) Nová jarní kolekce v butiku La Certezza opět stojí za to, že?

Butik La Certezza najdete na Lidické 63.

ODKAZ: LA CERTEZZA / facebook
ODKAZ: LA CERTEZZA / instagram