Jacob Academy Evening!

Moc ráda bych Vás pozvala na jednu zajímavou událost, která proběhne v pondělí 21. března v mém oblíbeném kadeřnictví Jacob & The Stylers!

A o co přesně půjde? O slavnostní ukončení JACOB ACADEMY, kdy se jedna ze studentek stane kadeřníkem na pozici STYLIST. Studentka představí také několik střihů z nové kolekce a odborná porota ji bude hodnotit.

jacob5

Studentka Petra Nováková do Jacob Academy nastoupila loni v červnu, celkem tedy v akademii „působila“ 8 měsíců – za tu dobu se naučila 14 střihů akademi TONI&GUY.

jacob6

jacob4

 

Závěrečná zkouška neboli Demo se uskuteční v pondělí 21.3.2016 (zahájení v 18:00, ukončení cca ve 20:00) v kadeřnickém saloně JACOB & THE STYLERS.

jacob1
Studentka bude naživo stříhat dámský střih a představí další 4 modely. V případě úspěšného zakončení nastoupí Petra na pozici STYLIST.

Petra Nováková je obrovským přínosem pro salon, mladá a kreativní krev, má styl a je skutečným „objevem roku“:)

jacob3

Pokud Vás zajímají novinky v oblasti vlasové image a rádi sledujte nejnovější trendy, věřím, že by Vás tento event mohl zajímat:) Akce je také určena pro všechny z kadeřnické branže, kteří se chtějí inspirovat od těch nejlepších ve svém oboru. Jacob Academy se bude v budoucnu také otevírat pro veřejnost!

jacob9

Další novinkou, kterou salon Jacob & The Stylers připravil, je opravdu skvělá akce pro rodinné příslušníky stávajících klientů, kteří zde díky tzv. „family card“ získají 50% slevu na střih! Určitě dobré vědět…a taky využít!:)

jacob10

Salon Jacob & The Stylers najdete v centru Brna, na ulici Radnická 9.

ODKAZ: JACOB & THE STYLERS/web
ODKAZ: JACOB & THE STYLERS/facebook