Inspirace z kolekce Nike z obchodů Intersport!

Sháníte hezké a kvalitní oblečení na cvičení, ale i pro další sportovní aktivity? Pak se určitě zajděte mrknout do obchodů Intersport – v Brně je najdete v novém designu a s velmi pestrým sortimentem v Galerii Vaňkovka a také v Olympii. Tentokrát jsem vám tu nafotila hlavně outfity do fitness, v prodejnách Intersport je zastoupená i velmi populární značka Nike. Ta nabízí krásné modely na cvičení, do fitka… ať už se jedná o legíny, sportovní podprsenky, lehké bundičky, nebo pohodlné teplákové soupravy. Mimo to, v Intersportu stále probíhají povánoční výprodeje, které se týkají právě i některých kusů od značky Nike! Inspirujte se v mém následujícím článku se spoustou fotek…

Pokud se mě někdo zeptá, kam v Brně pro kvalitní a stylové oblečení na jakékoliv sporty, vždy radím zajít si právě do prodejen Intersport. Tady je nabídka krásných a kvalitních věcí na cvičení velmi pestrá. Mimo to, koupíte tu i sportovní potřeby a další doplňky, které využijete – pro indoor i outdoor sportovní aktivity.

Tentokrát jsem se ovšem zaměřila hlavně na módu na cvičení, do fitness… Přece jen, v aktuálním povánočním období si cestu do fitness center hledá spoustu z nás! :) Proto věřím, že inspiraci na hezké outfity na cvičení třeba oceníte…

Modely na cvičení jsem tentokrát nafotila zejména od populárního brandu Nike. Tato značka se už spoustu let těší mimořádné oblibě, každá kolekce nabízí jedinečné kousky, které užijete jak do fitka, tak třeba i na cvičení jógy, na běhání a na další aktivity, kdy vyžadujete komfortní, pohodlné, funkční, ale i slušivé oblečení.

Oblečení Nike totiž rozhodně nepostrádá styl, propracované střihy, krásné materiály, barvy – a to i v zajímavých kombinacích!

Nafotila jsem i teplákové soupravy Nike, které jsou tak příjemné! Mimo to i moc hezky vypadají.

Tyto teplákové soupravy koupíte v obchodech Intersport v mnoha barvách a typech. Soupravy užijete určitě i na běžné nošení, a to nejen na doma. Tepláková souprava je totiž i trendy záležitostí!

Velmi módní je pak černo – zlatá řada oblečení na cvičení Nike, zahrnuje sportovní podprsenky, legíny, ale i krátké upnuté kraťásky s nohavičkami. Úžasný je i materiál, dostatečně pevný, ovšem pružný – zajistí dostatek komfortu při pohybu.

Mimo oblečení Nike jsou v pestrých kolekcích v Intersportu k mání samozřejmě i boty od této značky, a to jak na běžné nošení, tak na běhání, do fitness… A musím uznat, že některé kousky stojí rozhodně za to, já bych si tedy určitě vybrala. :)

Z kolekcí značky Nike mohou v Intersportu vybírat jak dámy, tak i pánové a děti. A jak zmiňuji v úvodu, v prodejnách stále probíhají výprodeje a slevy – týkají se i vybraných kousků právě od brandu Nike. Stavte se do Intersportu, třeba objevíte něco, co by se vám zaručeně mohlo hodit! ;)

Obchody Intersport najdete v Brně v Galerii Vaňkovka a také v OC Olympia Brno.

ODKAZ: INTERSPORT / web
ODKAZ: INTERSPORT / facebook
ODKAZ: INTERSPORT / instagram