Inspirace pro všechny rodiče: vytvořte svým dětem nádhernou fotoknihu – památku na celý život!

Dnes mám pro Vás opět článek plný inspirace – a to hlavně pro Vás, rodiče. Chtěla bych Vám dát totiž tip na naprostou nádhernou fotoknihu, kterou pro svého potomka můžete vytvořit. Bude tak mít jedinečnou památku, na celý život. Knížku plnou lásky a vzpomínek navrhla skvělá brněnská fotografka Inna Guba a rozhodně stojí za Vaši pozornost. Čtěte dál… ;)

Nejlepší způsob, jak si uchovat vzpomínky na ty nejkrásnější chvíle Vašich ratolestí, je přece formou fotek – a i já chci, aby moji synové měli jednou na co vzpomínat – na jejich první úsměv, první krůčky, vtipné momety, zážitky z výletů…

Právě prohlížení fotek je pro mě vždy silně emotivní, vzpomínám, jaké to byly krásné chvíle – fotky ukazuji i dětem, vyprávíme si, jací byli, když byli malí, jak rychle rostou – a i moji kluci právě prohlížení fotek milují.

Proto Vám chci dnes dát tip na skutečně jedinečné uchování Vašich nejlepších vzpomínek. Nedávno jsem totiž narazila na opravdu dokonalou fotoknihu, kterou navrhla skvělá brněnská fotografka Inna Guba.

Práci Inny jsem zaregistrovala už dávno, kdy fotila děti mé kamarádky. Zcela upřímně – tak nádherně nafocené děti a maličká miminka, tak, jak to Inna umí, jsem dlouho neviděla.

A právě Inna navrhla krásnou fotoknihu, do které si sami vložíte a nalepíte ty nejhezčí fotky, jako vzpomínky na vzácné chvíle Vaší ratolesti. Jak to vlastně celé vzniklo?

Inně se narodilo miminko – a to přece, jako dítě dětské fotografky, má přímo zaručeno spoustu nádherných fotek. :) Inna chtěla tyto fotky uchovat co nejhezčím způsobem a hledala nějaké vhodné album, fotoknihu… Bohužel z nabídky knihkupectví ji nic neoslovilo, a tak se rozhodla, že vyrobí fotoknihu vlastní – a jakožto velmi tvůrčí osoba svůj nápad také zrealizovala. Knihu navrhla a nechala vytisknout, a protože se opravdu povedla, bylo víc než jen skvělým nápadem nabídnout ji také ostatním rodičům a zájemcům. Stojí totiž opravdu za to!

Samotný obsah knihy si vytvoříte sami, s láskou – vznikne tak opravdu dokonalé a stylové dětské fotoalbum – které je doslova „úschovnou na ty nejhezčí dětské vzpomínky“.

Fotokniha nese název „Příběh malé velké ratolesti“ a je opravdu nádherně vytvořená, dekorovaná a připravená pro Vaše fotky.

Zároveň – v knize je připraveno k vyplnění mnoho zásadních okamžiků v prvním roce života děťáka – vzpomínky na první dny života, na pokroky v jednotlivých měsících – zkrátka, na všechny ty zásadní momenty, které si přejete navždy uchovat v paměti… :)

Album má 47 stránek – připravených na fotografie od narození, až po školní věk Vašeho drobečka.

Album má formát 30×30 cm, je vyrobené z kvalitního recyklovaného papíru, titulní stránka je ze silného papíru, zalaminovaná matnou fólii, což zabezpečí dlouhověkost knihy.

Mimochodem – právě taková fotokniha může být úžasným dárkem – pro někoho, kdo čeká, nebo už má miminko. Takovým dárkem uděláte zaručeně radost… :)

A musím se přiznat – i já jsem neodolala a knížku jsem si pořídila. Je opravdu tak krásná a nutno říct, že ve skutečnosti vypadá snad ještě lépe, než na fotkách.
Navíc, vytváření alba je pro mě ohromnou zábavou a relaxem, těším se, jak budu ve volných chvilkách o víkendu tvořit a kluci mi budou asistovat.  Jsou to úžasné chvilky, které trávíme všichni, spolu, vytvářením něčeho kouzelného… :)

Zkrátka, takovou fotoknihu fakt musíte mít, nebudete litovat!

Fotoknihu Příběh malé velké ratolesti od Inny Guby můžete objednávat buď přes e-mail innaguba@seznam.cz, nebo do zpráv na FB Inna Guba Photography, případně telefonicky – 774 547 333.

 

ODKAZ: INNA GUBA / web
ODKAZ: INNA GUBA PHOTOGRAPHY / facebook