Inspirace pro rodiče a děti – batohy & školní potřeby OXYBAG!

Pokud máte doma také děti, určitě pro ně čas od času sháníte vhodné batohy, školní aktovky, nebo i další školní potřeby – třeba pouzdra. Ráda bych vám dnes prostřednictvím svého článku předala tip a doporučení – na brněnskou značku Oxybag, která vyrábí nejen krásné, ale velmi kvalitní a precizně zpracované batohy – ať už přímo školní, nebo volnočasové. Mimo to mají opravdu pestrý sortiment dalších školních potřeb – pouzder, kufříků, vaků na cvičení… A vyberete si tu i módní doplňky, nebo i vybavení pro studentskou kancelář… Všechny věci od Oxybag mají navíc nádherný design!

Pro děti je právě věc, jako školní aktovka, nebo batoh, poměrně zásadní – děti ji nosí na zádech a jak vím ze zkušenosti u svých synů, taková aktovka je vždy pořádně těžká. :) Proto je určitě fajn myslet při výběru i na kvalitu a také na správné zpracování – aby dětská záda při nošení netrpěla.

Najít pro děti hezkou a také, zdravotně nezávadnou aktovku je poměrně obtížné – zvláště pokud nevíte, na kterou značku vsadit.

I proto věřím, že vás inspiruje můj článek, chci vám představit brněnského výrobce školních aktovek, batohů a dalších (nejen) školních potřeb – firmu Oxybag.
Sympatické mi je už i to, že se jedná o brněnskou značku, ráda podporuji tuzemskou výrobu, zároveň mám vždy nějak přirozeně větší důvěru v kvalitu, než u neznámých zahraničních firem.

Firma Karton P+P, která je na našem trhu od roku 1996, tedy více než 25 let, se naplno věnuje svojí značce OXYBAG od roku 2012.

Na špičkovou kvalitu nabízených batohů a školních aktovek se v případě značky Oxybag můžete spolehnout. Všechny batohy jsou ergonomicky zpracované, certifikované a mimo to, krásný je design.

Super je i obrovský sortiment mnoha modelů aktovek, batohů – a to pro děti jakéhokoliv věku. Na eshopu www.oxybag.cz si můžete vybrat batůžek pro předškoláka, aktovku do první třídy pro začínajícího studenta a samozřejmě i krásné batohy pro starší děti.

Například v sekci „batohy a aktovky“ na eshopu si můžete snadno vybírat aktovky přesně dle věku dětí, respektive podle třídy, do které chodí.

Společnost Oxybag myslí mimo jiné i na zdravotní nezávadnost všech svým aktovek, či batohů. Spolupracují při vývoji každého z modelů s fyzioterapeutem, takže si můžete být jistí, že s batohem, nebo aktovkou od Oxybag budou dětská záda pod kontrolou. ;)

Batohy a aktovky jsou konstruovány tak, aby respektovaly přirozený tvar páteře a díky specificky navrženému polstrování s ní byly v plynulém kontaktu. Bederní a hrudní pás snižují zatížení ramen a páteře pevnější pozicí aktovky na trupu a lepším rozložením její váhy blíže přirozenému těžišti těla dítěte.

Moji kluci mají rovněž batohy od Oxybag – vybrali si oba samozřejmě hlavně podle designu a motivů. Ale jsou nadšení i z velkého množství nejrůznějších kapsiček a dalších vychytávek, které batohy obsahují – jsou opravdu velmi precizně zpracované.

Mimo školní batohy a aktovky pak Oxybag nabízí další školní potřeby – pouzdra, vaky na tělocvik, kufříky, boxíky na svačinu, nebo lahve… Zkrátka, školáka od Oxybag vybavíte kompletně!

Ovšem, Oxybag nabízí i další sortiment a módní doplňky – určené i pro dospělé! Pro nás, ženy, tu mají krásné kosmetické taštičky, pouzdra na brýle, manikúry, nebo třeba i diáře. Kosmetické a módní doplňky najdete pod produktovou řadou Oxylady.

Velmi oblíbená je například řada „Pastelini„, která nabízí krásné doplňky v pastelových barvách. ;)

Hodit se může pak i doplňkový sortiment – pro kancelář i školáky, nejrůznější bloky, slohy, pořadače…

Zkrátka, rodiče, brněnskou značku Oxybag musíte znát! A až se rozhodnete pořídit své ratolesti batoh, aktovku, nebo i další školní potřeby…zkuste vybrat právě u této značky, věřím, že budete spokojení! Navíc, myslím, že všechny výrobky má Oxybag cenově velmi příjemné. ;)

ODKAZ: OXYBAG / web, eshop
ODKAZ: OXYBAG / facebook
ODKAZ: OXYBAG / instagram