Inspirace na příměstské tábory v Brně v centru Smart Bricks®

Prázdniny se blíží, což pro nás, rodiče, znamená mimo jiné i to, že musíme naplánovat program pro naše děti! A jak vím ze své vlastní zkušenosti, není to jednoduchý úkol… :) Dva měsíce letních prázdnin je doba dlouhá a dovolenou po celý tento termín si může vzít opravdu jen málokdo. Ideálním řešením, jak děti smysluplně zabavit, jsou příměstské tábory! O děti je zde celý den skvěle postaráno, mají program, jsou mezi dětmi, učí se nové věci a hlavně, nenudí se! Pokud hledáte tip na opravdu moc fajn příměstské tábory u nás, v Brně, zkuste ty v centru Smart Bricks®! Děti tu staví z edukativních stavebnic LEGO®, které jsou unikátní – hotové výrobky se i učí programovat. Příměstské LEGO® tábory jsou zde opravdu super, moji dva synové se jich v předchozích letech také zúčastnili a oba byli nadšení! Děti tu samozřejmě i sportují, hrají různé hry, jsou venku… Zkrátka, jsou tu opravdu nadšené! Na letošní prázdniny mají na příměstských táborech v centru Smart Bricks® stále volná místa! Mimo týdenní tábory je pak možnost sem dát děti i jen na jeden den. Pro víc info – čtěte dál!

Které z dětí by nemilovalo stavebnice LEGO®? LEGO® je zábavné, kreativní, při stavění děti trénují jemnou motorikou rukou, posilují fantazii, tvořivost a nápaditost. A nemyslete, LEGO® není jen pro malé „prcky“! Baví i starší děti a dokonce i nás, dospělé!Právě LEGO® je hlavní náplní a tématem v brněnském centru Smart Bricks®, které najdete ve Slatině na Jihomoravském náměstí 1. Toto unikátní centrum nabízí mnoho kroužků, příměstských táborů a dalších zajímavých aktivit pro děti, kde právě LEGO® „hraje hlavní roli“.Toto centrum se zaměřuje na aktivity s edukativními stavebnicemi Lego® – jedná se o speciální stavebnice této značky, které v obchodech obvykle neseženete. Z těchto speciálních stavebnic zde děti staví pokročilé modely, často podle návodů v iPadech, které zde jsou k dispozici. Hotové modely pak děti i samy (pod instruktáží a s návody) programují – výrobky se pak různě pohybují, mají různé funkce, vydávají zvuky, svítí, plní úkoly… Zkrátka, je to opravdu nesmírně zábavné! A to vám mohu potvrdit jak ze své vlastní zkušenosti, tak ze zkušenosti mých synů.Já jsem si tyto stavebnice v centru SMART BRICKS® také vyzkoušela, stavění těchto unikátních stavebnic má hodně co do sebe. :)

Zpátky k příměstským táborům centru Smart Bricks® – na prázdniny zde totiž stále mají volná místa!
Děti sem můžete přihlásit buď na celé týdenní turnusy, nebo také na jednotlivé dny – a to klidně třeba i na jeden jediný den! Což vám může velmi usnadnit situaci s případnou potřebou děti pohlídat.Pro děti je na příměstských táborech v centru SMART BRICKS® připravený pestrý program na celý den. Děti zde tráví čas aktivně, staví z edukativních LEGO® stavebnic, hrají hry, absolvují různé soutěže, tráví ale i čas venku, sportem a dalšími aktivitami. Samozřejmostí je pak zajištění stravování – svačinek, oběda a pitného režimu.

Co chci také zmínit – nádherné jsou i prostory tohoto centra, mně a hlavně, mým klukům se tu moc líbilo. Prostory centra jsou nové, moderně zařízené, klimatizované.

Tak to říkáte, nezní tábory v centru Smart Bricks® jako ideální program pro děti na léto? :)

Na kroužky v centru Smart Bricks® se můžete přihlašovat ZDE.

Výukové centrum Smart Bricks® najdete v Brně – Slatině na Jihomoravském náměstí 1.

ODKAZ: SMART BRICKS® / web, tábory
ODKAZ: SMART BRICKS® / facebook
ODKAZ: SMART BRICKS® / instagram