Inspirace na originální vánoční dárky – od malířky, designérky a koučky Pavly Novákové

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží – a věřím, že už celá řada z vás přemýšlí o vhodném dárku pro své blízké. Stejně, jako každý rok, tak i letos pro vás budu mít inspiraci na jedinečné a originální dárky – na takové, které v běžných obchodech neseženete. A o to víc pak mohou potěšit, překvapit… Ve svém následujícím článku vám chci dát tipy na opravdu zajímavé a netradiční dárky od malířky, autorky, koučky Pavly Novákové. Brněnská umělkyně Pavla Nováková maluje úžasné obrazy, ale mimo to vyrábí i originální dekorační předměty, třeba vázy, šperkovnice…a také originální šperky v podobě přívěsků na krk, klíčenek, záložek do knih, talismanů… Mimo to nabízí i kurzy arteterapie, což je opravdu skvělá forma odpočinku a relaxace – malováním. Čtěte dál!

Vybrat pro své blízké jedinečné vánoční dárky, takové, které překvapí, potěší…to není jen tak, v tom mi dáte jistě za pravdu. A jak vím i ze své zkušenosti, ty nejzajímavější dárky v běžných obchodech rozhodně nekoupíte! Co tedy mohou být právě ty výjimečné dárky? Mám pro vás skvělou inspiraci!

Možná si vzpomínáte, před časem jsem vám zde představila brněnskou umělkyni Pavlu Novákovou (můj článek najdete ZDE).
Pavla je nesmírně inspirativní člověk – mimo to, že sama tvoří jedinečná umělecká díla, obrazy, ale i dekorační předměty a šperky, nabízí také workshopy a kurzy arteterapie, což je jistá forma relaxace, terapie uměním, malováním.

Pavla v první řadě maluje překrásné obrazy, které vyjadřují její rozpoložení, náladu, stav mysli…ale i to, pro koho je daný obraz určený, či do jakých prostor. Její obrazy mají z mého vnímání velikou hloubku, atmosféru, příběh a také, duši. I proto svou tvorbu Pavla nazývá “OBRAZY S DUŠÍ“.

Mimo obrazy pak Pavla tvoří také originální a stylové bytové doplňky jako věšáky, zrcadla, dekorační předměty, vázy, originální šperky v podobě přívěsků na krk, klíčenek, záložek do knih, talismanů…

Pavla nabízí také workshopy malování, kurzy arteterapie – což je určitá forma „terapie“ malováním. Arteterapii Pavla nabízí jak pro jednotlivce, tak i skupinovou, mimochodem také pro děti! Sama jsem si u ní arteterapii vyzkoušela, namalovala jsem si svůj první opravdový obraz – a ač jsem to sama nečekala, bylo to naprosto skvělé, bavilo mě to a hlavně, úžasně jsem se u takové činnosti zrelaxovala.

Zpátky ale k vánočním dárkům od Pavly! Právě krásná Pavlina díla, ať už obrazy, nebo zmiňované dekorační předměty a šperky, mohou být skvělým tipem na vánoční dárky!
Obdarovaný totiž získá věc, která je jedinečná – a je ve svém kusu skutečně originálem! Věřím, že právě k takovému kousku získá obdarovaný i velmi blízký vztah.
Vybírat tedy můžete z již hotových věcí u Pavly v ateliéru. Je možné vše i dodat, zaslat, bez osobního setkání. Vše si můžete prohlédnout přímo u Pavly na webu.

Pavla nabízí i dárkové poukázky, které může obdarovaný volně využít v podstatě na cokoliv, co Pavla nabízí – ať už se jedná o obraz, dekorační předmět, či na kurz arteterapie…

Na daný poukaz lze buď napsat částku, tedy určit tak hodnotu poukazu, nebo lze i konkrétně uvést, na co má obdarovaný poukaz využít.

Dárkem pak mohou být i výrobky, které si obdarovaní přijdou vytvořit – třeba v rámci workshopů. Mohou to být třeba šperkovnice, vázy, krabičky na kapesníky… Nebo i obraz – v rámci arteterapie.
Termíny arteterapií jsou vypsané u Pavly na Facebooku, je ale možné domluvit i individuální termín.

Další variantou pak může být i výroba konkrétního dárku pro vašeho blízkého – na zakázku. Dárek je možné vybrat na základě telefonické domluvy s Pavlou a vyrobit tak jedinečnou věc přesně na míru, dle vašich požadavků.

Tak co říkáte? Takové jedinečné dárky vaše blízké rozhodně potěší! Mrkněte k Pavle na web a inspirujte se, vybírejte a co lépe, zajeďte se k ní do ateliéru přímo i podívat! Budete nadšení. ;)

Pavlu můžete kontaktovat buď telefonicky na čísle +420 724 670 514, nebo mailem: info@pavlaa.cz

Ateliér Pavly Novákové najdete v Brně – Žebětíně, na adrese Pod kopcem 1.

ODKAZ: OBRAZY S DUŠÍ & ARTETERAPIE / web, eshop
ODKAZ: OBRAZY S DUŠÍ & ARTETERAPIE / facebook
ODKAZ: OBRAZY S DUŠÍ & ARTETERAPIE / instagram