INSPIRACE NA KRÁSNÉ SPODNÍ PRÁDLO, PYŽAMA & NOČNÍ KOŠILKY Z OBCHODU TRIOLA

Dámy, dlouho na mém blogu nebyla inspirace na krásné spodní prádlo, co říkáte? :) Je potřeba to napravit – proto mám pro vás dnes článek o aktuální nabídce obchodu TRIOLA . V obchůdku na Orlí 20 jsem vám nafotila několik krásných kousků – o které si třeba můžete napsat i vašemu Ježíškovi. Čtěte dál! 

Už dávno neplatí, že spodní prádlo je pouhým „funkčním kouskem oblečení“, na jehož vzhledu a kvalitě zase tolik nezáleží.

Krásné a hlavně, dobře padnoucí spodní prádlo nám dodává pocit vlastního půvabu, ale i sebejistoty a ženskosti.

Kam pro opravdu skvěle padnoucí prádlo?
Já vám už poměrně dlouho na svém blogu doporučuji prádlo od české značky Triola – určitě ji mnohé dobře znáte. Sama jsem si podprsenky od Trioly zamilovala – hlavně ty v balkonovém střihu. Vytvoří opravdu nádherný dekolt s plnými tvary.

Na Triole je mi sympatická i špičková kvalita a krásný design. I když se jedná o značku, která vznikla dnes už v dávné historii (a to až v roce 1919!), styl i zpracování prádla jdou s dobou a v nabídce jsou dnes opravdu vysoce módní a stylové kousky, které se skutečně vyrovnají i prádlu od světově proslulých brandů.

Já sama – pokud to má smysl, vždy raději podpořím české značky a Triola je jednou z nich. Dámy, vyzkoušejte prádlo od Trioly také – věřím, že se zamilujete!

Skvělé také je, že prádlu v obchodech Triola opravdu rozumí a moc rádi vám tu vždy poradí, pomohou a budou se vám skutečně věnovat, což v mnoha jiných obchodech s prádlem rozhodně není samozřejmostí. A to hlavní – určí vám zde správnou velikost podprsenky, což je naprosto zásadní.

Já jsem vám v obchodě Triola v Brně na Orlí nafotila krásné novinky – a to jak z řady podprsenek, tak i nočních košilek, pyžam, nebo županů – i takové věci tu jsou k sehnání!

Opravdu nádherné jsou podprsenky i kalhoty v sytě červené barvě, s efektní krajkou! Právě červená k Vánocům patří – dopřejte si milé dámy i prádlo v této úžasné barvě.

Novinky z Trioly vsází samozřejmě jak na perfektní střihy, tak i na krásné materiály, jedinečné zpracování v sebemenším detailu.

Mimochodem, i skvěle padnoucí podprsenka, kalhotky, nebo pyžamko, noční košile…mohou být hezkým tipem na vánoční dárek, co říkáte? V obchodě Triola ovšem seženete i dárkové poukazy, pokud si nejste jistí výběrem!

V obchodě Triola koupíte i nádherná pyžama, noční košilky, župany… Božské jsou saténové sety – dostupné dokonce i v kompletu s luxusním župánkem!

Ovšem, velmi příjemné i stylové jsou noční košilky Triola.

Prádlo z obchodu Triola pak můžete objednávat také přes eshop – výhodou je, že vyzvednete na prodejně s možností vyzkoušení i vrácení zboží, to vše ZDARMA. Na eshopu si také můžete zjistit dostupnost zboží na prodejnách, je zde aktivní chat, takže vám zde hned poradí.

Obchody TRIOLA najdete v Brně na Orlí 20 a pak také v Avion Shopping Parku.

ODKAZ: TRIOLA / web, eshop
ODKAZ: TRIOLA / facebook
ODKAZ: TRIOLA / instagram