Inspirace na krásné plavky – z obchodů ve Freeportu!

Blíží se začátek prázdnin a dovolených – také už se nemůžete dočkat té pravé letní atmosféry? K létu samozřejmě neodmyslitelně patří i  koupání, opalování – proto, chce to inspiraci na zajímavé plavky, co říkáte? Právě „plavkové inspiraci“ bude patřit i můj následující článek! Opravdu úžasné plavky v mnoha typech, barvách, střizích…jsem vám totiž nafotila v outletovém centru Freeport a zde hned ve třech obchodech – v prodejnách Calvin Klein, Triumph a Tommy Hilfiger. Výběr plavek je tu neskutečný – zejména doporučuji navštívit obchod Calvin Klein, tady si zaručeně nějaké krásné najdete… :) Čtěte dál a mrkněte i na spoustu fotek!

Hned na úvod musím napsat, že jsem byla opravdu až překvapená, jak krásné plavky v outletové centru Freeport seženete. Tak pestrý výběr a v mnoha zdejších obchodech, to se jen tak nevidí! Proto – pokud aktuálně plavky sháníte, rozhodně doporučuji zajet se do Freeportu podívat. Jsem si jistá, že tu pořídíte!

Plavky jsem vám tentokrát nafotila pro inspiraci hned ve třech obchodech – v prodejnách značek Calvin Klein, Tommy Hilfiger a Triumph. Poslední zmiňovaná – Triumph – nabízí plavek opravdu mnoho. Triump se v kolekcích zaměřuje nejen na spodní prádlo, ale právě také na plavky!

V obchodě Triumph seženete plavky v opravdu širokém rozpětí velikostí, což je rozhodně fajn – Calvin Klein i Tommy Hilfiger nabízí plavky v klasických velikostech, nejsou zde například upravené obvody podprsenek, stejně tak i košíčky plavek jsou v limitovaných, spíše menších velikostech.

Značka Triumph nabízí plavky pro všechny typy postavy. Koupíte tu plavky jednodílné, dvoudílné, ale třeba i oblíbené tankini. Tento typ plavek je střihem skvělý – je ideální pro  ženy, které chtějí upozadit partie bříška. Plavky tankini také rády nosí maminky po porodu.

V obchodě Triumph vám mimo to také pomohou určit správnou velikost vaší plavkové podprsenky – doporučí vhodný obvod i velikost košíčku.
V této prodejně tak koupí plavky i dámy s objemnějším poprsím.

Pokud sháníte velmi módní, originální, designově výrazné plavky – zastavte se rozhodně do prodejny Calvin Klein!

Výběr plavek je tu velmi pestrý, ale jak zmiňuji, jedná se o modely spíše v menších velikostech (M, L, maximálně XL).

Plavky značky Calvin Klein jsou často střihově zajímavě řešené, mnohé modely mají různé průstřihy, efektní detaily, výrazná loga značky…

Seženete zde jak dvoudílné plavky, tak i jednodílné – mnohé kousky jsou opravdu nádherné!

Plavky jsem vám nafotila také v obchodě Tommy Hilfiger. Právě zde je aktuálně úžasná kolekce – nejen ta plavková, ale i módní. Pár věcí ze sortimentu omrkněte i na fotkách níže.

V obchodě Tommy Hilfiger koupí plavky jak dámy, tak i pánové. Mimo plavky zde pak je i výběr plážových doplňků – bot, tašek, šátků…

Plavky Tommy Hilfiger – jednodílné i dvoudílné – jsou v klasické designu tak charakteristickém pro tuto značku. Stylově jednoduché, barevně opět v duchu tohoto brandu – převažuje tmavomodrá, bílá a červená.

Opět se jedná o modely v klasických velikostech, doporučuji plavky vyzkoušet. Ovšem, až budete ve Freeportu, do obchodu Tommy Hilfiger se rozhodně zastavte, ta nová kolekce tady je opravdu úžasná!

Samozřejmě – ceny ve Freeportu jsou stálé nízké, a to až o 70% proti běžným, neoutletovým cenám v obchodech stejných značek.

Udělejte si do Freeportu výlet, nákupy tady se vyplatí!

Outletové centrum Freeport najdete v Hatích u Znojma.

ODKAZ: FREEPORT / web
ODKAZ: FREEPORT / facebook
ODKAZ: FREEPORT / instagram