I pánové mají svoji kolekci v CARPISA!

Pánové, víte, že v obchodě CARPISA v Olympii myslí i na pány a mají tam pro ně kolekci tašek a zavazadel?!

Vím, že si svoje peněženky a mobily nejradši nosíte v ruce nebo po kapsách, ale asi to není úplně ten nejpohodlnější způsob, co říkáte? V kapsách se Vám mobily můžou poničit a rozhodně nejsou na bezpečném místě, to stejné platí pro peněženky.

A určitě si kolikrát potřebujete s sebou vzít více věcí, které nemáte kam dát. V obchodě Carpisa je ovšem kolekce určená přímo pro Vás!

Najdete tam kožené tašky, messengery, peněženky, pásky, ale i kufry. Kdo by nechtěl kožené, pak si  může vybrat ze šusťákového materiálu.

Jednotlivé řady jsou sladěny, takže v jednom stylu pořídíte více věcí.

image

Vždy je lepší si noťas nosit v tašce, než dojít na schůzku a mít ho pod paží. V nabídce tu jsou tedy i tašky na notebooky.

Pro ty, co stále nenašli tu svoji peněženku a hledají, tak se do Carpisy určitě stavte, je tu obrovský výběr!

image image

Věřím, že i pánové chtějí cestovat stylově a na letišti s sebou nebudou mít starý ošuntělý kufr. Navíc teda, dnešní cestování není jen tak, a pokud chcete do letadla, musí Vaše zavazadla splnit určitá pravidla, jako jsou rozměry a váha. Kufry v Carpise mají super vychytávku, a to takovou, že v držadle je schovaná váha. Tím pádem máte přehled o hmotnosti zavazadla a na letišti Vás už nic nepřekvapí.

Kufry jsou v krásných designech a z perfektních materiálů, které opravdu něco vydrží! Cena je oproti konkurenci více než příjemná!

image image imagePodívejte se do fotogalerie, kde Vás čeká více fotek z pánské kolekce v Carpise.

Obchod CARPISA ve zcela novém a jedinečném konceptu najdete v Brně v Olympii.

ODKAZ: CARPISA OLYMPIA/FACEBOOK
ODKAZ: CARPISA/WEB