Gastro tip – restaurace Tràng Tiền na Olomoucké

Po delší době mám pro vás zase jeden gastro tip – potěší hlavně všechny milovníky asijské kuchyně. ;) Pokud si rádi zajedete čas od času do tržnice na Olomoucké, jistě víte, že tu najdete mimo jiné také celou řadu restaurací a bister, kde opravdu moc dobře vaří a stojí za tom sem zajít. Já vám dnes chci doporučit jednu zdejší restauraci, která je za mě opravdu TOP! Jmenuje se Tràng Tiền a vaří tu opravdu výborně. Tak až pojedete do tržnice na Olomouckou, vzpomeňte si na mě a stavte se sem, věřím, že nebudete litovat… ;).

Já sama pokud mám možnost, vždy si ráda zajdu právě na nějakou vietnamskou, nebo thajskou specialitu. České kuchyni, té moc neholduji, za to všechna exotická jídla, zejména ta asijská, ta přímo miluji!

Takže, vietnamské restaurace v Brně – ty mám opravdu už doslova „v malíčku“. :) Vím, kde která je, kde jak vaří – a o své tipy se ráda dělím i s vámi.

Dnes vám chci doporučit jednou výbornou vietnamskou restauraci, kterou najdete v areálu tržnice na Olomoucké 61a. Jak dobře vím, je mezi vámi mnoho milovníků vietnamských jídel, tak věřím, že vás můj tip osloví a zaujme. ;)

Do tržnice na Olomouckou čas od času ráda zajedu – nakupuji zde hlavně potraviny, ty asijské – bylinky, rýžové nudle, různé omáčky… A stavím se tu vždy i na jídlo. Je zde několik restaurací a bister, kde vaří moc dobře!

Rozhodně tou NEJ zdejší vietnamskou restaurací je rozhodně Tràng Tiền – vaří tady perfektně, znáte?

Restauraci Tràng Tiền najdete v nové budově, kde se nyní všechny restaurace nachází. Tràng Tiền je v prvním patře, přímo uprostřed – určitě najdete. :)

Co si zde můžete dát?

Nabídka jídel je opravdu velice pestrá a zajímavá – na své si přijdou rozhodně všichni příznivci skvělé asijské kuchyně.

Na jídelním lístku nechybí samozřejmě i oblíbené vietnamské speciality, jako jsou polévka Pho, Bun Bo Nam Bo, závitky a mnohé další.

Ovšem! Dáte si zde i tak výjimečné dobroty, které v jiných vietnamských restauracích nevaří – například Pho Chua Ngot, což jsou rýžové ploché nudle, smažené batáty, arašídy, salát – a nejlepší je to se smaženou kotletou.

Já si zde toto jídlo nedávno dala – s krevetami a bylo to naprosto vynikající!

Co zde ovšem vřele doporučuji, tak polévku Pho. Ty si dávám snad ve všech vietnamských restauracích a troufám si říct, že už poznám, kde umí dobrou a kde ne.

Polévka Pho v restauraci Tràng Tiền je naprosto bezkonkurenční! Vývar tu vaří 12 hodin, používají svoji směs bylin a polévka chutná opravdu skvěle – je podle tradiční hanojské receptury.

Tak dobré Pho jsem opravdu jinde v Brně nejedla!

Navíc tu mají i fajn akci – věrnostní kartu, kdy za každé jídlo získáte razítko a pak máte 10. jídlo zdarma. ;)

Určitě si do této restaurace zajeďte! Stojí to za to – prostředí je příjemné, čisté, stylové a hlavně jídlo naprosto vynikající! Moc doporučuji. ;)

Restauraci Tràng Tiền najdete na Olomoucké 61a.

ODKAZ: RESTAURACE Tràng Tiền / facebook