Fashion: podzimní módní trendy!

Začal nám podzim, který s sebou přináší i mnoho nového – mimo jiné, také nové módní trendy! A pokud vás zajímá, co bude právě teď, na podzim v kurzu, rozhodně si přečtěte tento můj článek… ;) Obešla jsem obchody, vysledovala, co nabízí, prošla jsem módní časopisy a mám pro vás souhrn toho, co – pokud chcete být IN – by vám teď ve skříni chybět nemělo… ;)

Každé roční období sebou přináší i určitý „módní diktát“ – udávají ho proslulé oděvní značky, návrháři a zahraniční módní velmoci. V obchodech se pak setkáváme s tím, co je zkrátka pro danou sezónu IN – a co by nám, pokud se módním diktátem chceme řídit – zaručeně nemělo chybět.

Já se v případě módních trendů snažít jít svou vlastní cestou – jasně, nechávám se inspirovat, ale mám, jak se říká „rozum v hrsti“ – což znamená, že všechno na sebe taky neobleču… Ve svém věku už tak nějak vím, co si můžu a nemůžu dovolit. Ale ano, do určité míry nechám trendy „vklouznout“ i do své šatní skříně.

A jakožto velká módní nadšenkyně, vysledovala jsem, co se bude a nosí právě teď, na podzim. Jaké tedy jsou ty horké módní trendy?

KABÁTY A SAKA „ALA UNIFORMA“
Vojenský styl je stále v kurzu, už hezkých pár let. Tuto sezónu si určitě pořiďte sako, nebo kabát s nášivkami, odznaky, nebo rovnou vojenskými hodnostmi. ;)

SÍŤOVANÉ PUNČOCHY A PONOŽKY
Síťované punčochy a ponožky jsou v kurzu a hlavně, musí být pořádně vidět!

KABÁTY
Tento podzim patří kabátům – noste je v jakékoliv délce a v různých barvách – nebojte se i těch nejdelších, až na zem. Navíc, jsou praktické, zima vám fakt nebude;) Můj tip – letí károvaný vzor, a to jak na sakách, kabátech, ale i kalhotách, sukních, nebo šatech.

DŽÍNY S OTŘEPANÝMI NOHAVICEMI
Co se denimové módy týká, IN jsou džíny ve zkrácené délce, těsně nad kotníky a pokud možno, s pořádně otřepanými nohavicemi. Podotýkám – ne každému takový styl a střih sedne, tak pozor… ;)

PLISOVANÉ SUKNĚ
Plisované sukně se nosily už loňský podzim a jejich trend, díky bohu, přežil a trvá i letos. Mně se tato móda moc líbí, je úžasně ženská.

OVERSIZE DŽÍNOVÁ BUNDA
Tento trend jsem si taky oblíbila, navíc, bunda je více praktická než ta ve zkrácené podobě.

KOŽENÝ KŘIVÁK
Ten by vám ve skříni chybět rozhodně neměl – je to nadčasová záležitost, která se nosí neustále. Vsaďte na něj, neuděláte chybu!

A barva pro letošní podzim? Jednoznačně ČERVENÁ!

Tak ať vám to sluší, krásky! ;)

Zdroj fotek: Pinterest.com