Design: stylová osvětlení!

Milí čtenáři, jak jste už možná sami postřehli, před nedávnem jsem na blogu založila novou rubriku „DESIGN“,  ve které se věnuji právě tématům interiérového designu, doplňků a dekorací – je to totiž něco, co mě nesmírně baví a zajímá. Věřím, že i mnohé z vás by tyto články mohly oslovit a inspirovat – a proto mám pro vás dnes další pokračování, ve kterém se zaměřím na designová osvětlení! Nedávno jsem se totiž byla podívat v brněnském showroomu Dekolamp a objevila jsem tu moc zajímavé kousky. Tady je můj fotoreport!

Bytový design, vytváření krásných a jedinečných prostor, ladění, doplňky, dekorace a nebo také osvětlení… To vše je pro mě obrovský koníček a záliba. Zrovna totiž zařizuji nový byt a právě interiérovým designem se poslední dobou skutečně bavím. A proto si snažím rozšiřovat si v tomto směru i obzory – inspiraci hledám, kde to jen jde… :)

Nedílnou součástí každého interiéru je rozhodně také osvětlení. Osvětlení, ať už nástěnná, stolní, lampy…to vše už dávno není brané jen čistě jako „účelná věc! Naopak, osvětlení může být jedinečným designovým doplňkem, který bude ozdobou daných prostor.

Já jsem se nedávno zašla podívat pro inspiraci do brněnského showroomu Dekolamp, který najdete na Křenové 52 – právě tady mají fakt krásná, designově jedinečná svítidla. Koupíte tu jak nástěnná osvětlení, tak stojací lampy, malé stolní lampy, venkovní osvětlení a mimochodem, opravdu boží je tady výběr osvětlení pro děti – ať už to jsou světla do dětských pokojíčků, nebo třeba malé noční lampičky, díky kterým se děti už nebudou potmě bát.

Mají tu opravdu vyladěné kousky, do obývacích pokojů, ložnice, kuchyně, dětského pokojíčku, ale i do koupelen a venkovní světla. Zajímavostí je i nejnovější trend v osvětlení v podobě bezdrátového HUE světla.

Světla tu koupíte v široké nabídce designů – nabízí jednak moderní a luxusní světla, ale také retro, vintage a klasické osvětlení.

Výhodu právě v Dekolamp také je, že se vám tady budou věnovat – pomohou s výběrem, sladěním a celkově poradí i ohledně technologií.

Dekolamp nabízí několik značek výrobců osvětlení, zajímavostí je např. novinka,  belgický výrobce Lucide, který se zaměřuje na designové osvětlení a třeba právě v Belgii je za naprostou jedničku na trhu. Dekolamp tuto značku zastupuje jako jeden z mála prodejců.

Další značky, od kterých tu světla můžete zakoupit, jsou Philips, Ideal Lux a dále Massive a Ledko.

Mě tu asi nejvíc zaujal výběr inteligentního a šetrného osvětlení – např. právě  Philips Hue, můžete si volit intenzitu osvětlení a tato světla lze ovládat i přes tablety a chytré telefony.

Získaly si mě tu mimo jiné i výhody, které Dekolamp pro své klienty nabízí – mají věrnostní systém, zákazníkům poskytují slevové kupony na další nákupy. Fajn jsou také časté akce, zajímavé nabídky pro velkoodběratele, restaurace a kanceláře.

Prodejna a showroom Dekolamp má zároveň eshop – takže si všechno můžete prohlédnout a objednat v klidu domova. :)

Takže – pokud také řešíte otázku, „kam pro osvětlení v Brně“ – toto je můj tip! ;)

A super zpráva na závěr, pro vás, čtenáře mého blogu, je v obchodě Dekolamp připravena 15% sleva na celý nákup!
Stačí zadat kód: *coolblog*
Neplatí na akční produkty (slevy se nekumulují) a kód je platný *do 30. 11. 2017*

Mnoho dalších fotek z obchodu Dekolamp si prohlédněte také ve fotogalerii.

Obchod a showroom Dekolamp najdete v Brně na Křenové 52.

ODKAZ: DECOLAMP / web, eshop
ODKAZ: DECOLAMP / facebook