Další krásné novinky v butiku Italská móda na Křenové!

Teda, holky, povím vám, že butik Italská móda na Křenové mám snad čím dál víc ráda! A rovnou se vám přiznám, že oblečení momentálně nejvíc nakupuji právě tady… :) Kdykolik vám sem jedu nafotit novinky, tak si vždycky něco hezkého koupím. Blanka Kučerová má tady fakt boží věci, originální a co je taky fajn, cenově zcela přijatelný.

Líbí se mi, že v tomto butiku najdu vždycky něco, o čem jsem 100% přesvědčená, že nikde jinde nemají. Holky, paní Blanka to má zkrátka „vychytaný“ a jezdí vybírat takový věci, který prostě v běžných obchodech nenajdete. Já k ní do obchodu chodím moc ráda, je tady totiž stále z čeho vybírat – Blanka jezdí pro zboží často, někdy i každý týden.

Novinek je tady tak stále spoustu. A další věc, co určitě oceníte, tak Blanka bere věci vždy jen po pár kusech, což vám zaručí i určitou exkluzivitu – jednodušše řečeno, můžete si být jisté, že stejně oblečené nebude chodit, s nadsázkou „celé Brno“. A o tom to přece také je, že? ;)

Já si sem šla nedávno vyzvednout šatičky, které mi Blanka dovezla v mé velikosti – a rovnou jsem tu nafotila spoustu božích novinek.

S Blankou jsme pro vás opět sestavily pár vydařených outfitů, které by se mohly líbit a které by také mohly být fajn inspirací – jde o věci, které jsou tuto sezónu v kurzu, a to i co se týká barviček.

Na podzim rozhodně neuděláte chybu s vínovou, khaki, červenou, šedou a samozřejmě, černou klasikou…

V butiku Italská móda koupíte krásné kabátky, bundy, teplejší kousky a opět, co kus, to jedinečný kousek, s propracovanými detaily…

…úžasné jsou také různé košile, topy, trička…

…a samozřejmě, také džíny, kalhoty…

…nebo, nádherné šaty – právě tyto jsem si tu sama koupila a jsem z nich naprosto nadšená!

No uznejte samy, nejsou to perfektní věci? Zkrátka, tento obchůdek musíte vést v patrnosti, to se prostě vyplatí… :)

Prohlédněte si outfity, které jsme tu pro vaši inspiraci s Blankou sestavily, detailně také ve fotogalerii!

Butik Italská móda najdete v Brně na Křenové 37.

ODKAZ: ITALSKÁ MÓDA / facebook