Conversky tak trochu jinak!

Potrpím si na originalitu a výjimečnost svého stylu – co se oblékání týká a nevadí i mi lehká výstřednost, extravagance. Zkrátka, rozhodně nechci zapadat do davu a naopak, nevadí mi, když z něj budu i vyčnívat…:)

A proto si ráda do svého šatníku vybírám jedinečné kousky, které budou „tak trochu jiné“. Pozor – určitě tím nemyslím, že bych hledale jen drahé a luxusní záležitosti – přece neplatí, že bych si s danou značkou kupovala i kus originality.
Je to o tom, že se v té záplavě módy kolem snažím hledat, vybírat, shánět – to, čím bych se mohla odlišit:)

Jedním z míst, tedy virtuálních míst, kde najdete velkou dávku hooodně originálních (nejen) módních věcí, je eshop Different.cz, který jsem Vám tu kdysi už na blogu představila. Jak už ze samotného názvu vyplývá, snaží se jít tento eshop trochu jinou cestou – a nabízí fakt moc hezký věci, na který prostě jen tak běžně nenarazíte.

con2

Kromě super módy je tu obrovský výběr také bot – a já tu nedávno narazila na fakt boží výběr mých milovaných Conversek! Právě této značce jsem věrná už velkou část svého života a pevně věřím, že budu v Converskách chodit obutá i jako stará babča. Budu stylová, ne?:) A o tom to přece je!

con6

Nosit Conversky je prostě „cool“ už strašně dlouho. Tyhle boty jsou totiž jasně nadčasovou záležitostí a vemte jed na to, že z módy prostě jen tak nevyjdou. A to mě baví. Conversky jsou navíc pohodlný, což já, matka v neustálý akci, hodně ocením:) Super je taky to, že Conversky můžete nosit nejen ke kalhotům, dost dobře vypadají i k sukni!

con7

Na tenisky Converse dnes narazíte všude možně, to možná jo… Ale v naprostý většině případů v obchodech najdete ne moc pestrý kolekce, prostě jen obyčejnou klasiku.
Aaale! Na eshopu Different.cz mají Conversek tolik a tak jiný, že nebudete vědět, který dřív. Úžasný jsou hlavně dámské boty Converse! Tolik barev, typů, vzorů… Ach, já bych jich brala hned několik párů (ale to by mi doma vzhledem k velikosti botníku už asi fakt neprošlo:)

con5

No uznejte sami – třeba tento model All Star Warhol, není úplně boží?:)

con3

Jo a mimochodem, věděli jste, že mají na Different.cz taky krásný tašky Converse?:)

Moc hezký Conversky mají na Different.cz ale i pro Vás, pánové, takže i Vám doporučuji pánské boty Converse omrknout! A v Converskách se nám mimochodem moc líbíte…:)

con1

Takže na závěr! Můj tip pro dnešní stylový obouvání znáte – a víte, kde hledat!:) Mimochem, za prohlédnutí stojí i nabídka slev na boty Converse!

ODKAZ: DIFFERENT.CZ/web
ODKAZ: DIFFERENT.CZ/facebook