Chytrá telka Kuki od Netboxu – už jste o ní slyšeli?

Na podzim loňského roku jsem na nám. Svobody v Brně procházela kolem nového obchodu „netbox“. Nakoukla jsem přes výlohy a to, jak tento store vypadal, mě zaujalo natolik, že jsem se šla mrknout i dovnitř. Hrozně mě zajímalo, co že to tu vlastně mají a nabízí! A co Vy, už jste si netbox storu na Svoboďáku všimli? A víte, co tu najdete? Já už ano – a ráda Vám ty vychytávky představím i tady, na blogu – protože za pozornost fakt stojí…;)netbox-23

Zmiňovaný netbox store, který je zde otevřený ani ne 4 měsíce, je totiž opravdu hodně jedinečným místem. Jednak tím, jak vypadá – celý koncept tohoto prostoru vytvořil architekt Petr Pelčák a je to tady opravdu moc zajímavé – pokud máte rádi moderní, čistý design, v duchu skandinávského stylu, tady se Vám bude líbit:)

netbox-16

Důležité ovšem taky je, co v netbox storu najdete a co tady vlastně nabízí.

Značku „netbox“ mnoho z Vás už určitě dobře zná – jedná se totiž o poskytovatele kvalitního internetu a také televize. Věřím, že právě u mnoho z Vás doma „jede“ připojení právě díky netboxu.

Netbox využívá nejmodernější technologie a přitom svým zákazníkům nabízí stále rozumné a férové ceny.

V nově otevřeném netbox storu na nám. Svodoby se můžete koneckonců se všemi produkty, které netbox nabízí, blíže seznámit – pracuje tady celá parta fajn lidí, kteří Vám vše představí, vysvětlí a navíc, dáte si tady i dobrou kávu… Zkrátka, nečekejte fronty, přepážky, stres a neochotu, jak tomu často bývá…někde jinde.:)

netbox-13

Co mě tu ovšem hodně zaujalo, je jejich „chytrá telka“ Kuki! Dozvěděla jsem se tu o ní víc informací – a můžu říct, toto je fakt hodně dobrá věc!

Kuki je chytrá televizní internetová služba, která nabízí nejen spoustu programů, ale i další super funkce – Kuki si vše nahrává, takže se můžete na svůj oblíbený pořad podívat, kdy se Vám to zrovna hodí.

Díky Kuki si najdou to svoje všichni členové rodiny – telka umí nahrávat, podívat se můžete na pořady zpětně – a to až po dobu 48 hodin. Navíc nabízí v databázi spoustu zajímavých a oblíbených filmů, pořadů, pohádek… No, nudit se s ní rozhodně nebudete!

 

krabice_kuki_

 

Kuki umí také nahrávat – pokud víte, že se na nějaký pořad nebude moct podívat – není nic jednoduššího, než si ho nahrát. A pozor, nahrát si můžete až 100 pořadů, které se automaticky uloží na dobu třech měsíců. Navíc, nahrávání si můžete nastavit opět odkukoliv, třeba z mobilu:)

Výhodou je, že telka Kuki funguje úplně všude, kde je rychlé internetové připojení od libovolného poskytovatele. Díky speciální aplikaci se tak na svůj oblíbený pořad můžete dívat nejen na televizi, ale třeba i na chytrém telefonu, notebooku, nebo na tabletu. A pokud máte telku starší, Kuki má i svůj set-top box.Telka Kuki vypadá všude stejně, což je také její velkou výhodou – ovládání budete dobře znát a bude stejně snadné – všude.

mobilni_aplikace

Kuki má v nabídce spoustu dalších vychytávek – o těch se přesvědčím brzy i sama, až telku Kuki vyzkouším doma!:) A pokud to zaujalo i Vás – stavte se do netbox storu na Svoboďáku, rádi Vám tu všechno ukážou a vysvětlí. A líbit se Vám tady bude, uvidíte…;)

Jo a na závěr, jedna fajn zpráva, pro nás, „jablíčkáře“!:) V netboxu mají i velký sortiment značky APPLE – a právě teď tu mají fakt boží akci na Macbooky AIR – jejich cena je 24 999,- (běžně stojí cca 31 000 ,-) Tak jen, ať o tom víte!:)

ODKAZ: NETBOX – web
ODKAZ: NETBOX – facebook