Boží úlovky ve slevách!

Jednou z nejlepších stránek jinak děsivě nudného, studeného a ponurého ledna jsou…SLEVY!!! Co si budeme povídat, na ty slyšíme – hlavně my, holky! O každé příležitosti, jak „ukořistit“ něco krásnýho a také za super cenu, prostě musíme vědět. Nooo, a protože i já chci mít o úlovcích ve slevách přehled, připravila jsem pro Vás článek s tipy, co teď stojí za to kupovat:) Čtěte dál!

Jasně, zaměřím se na módu! Jak jinak, ta nás přece zajímá nejvíc. Navíc, moje tipy na nákupy budou z „online prostředí“ – vše najdete hezky pod jednou virtuální střechou na jednom místě, konkrétně na eshopu Different.cz. Tady toho totiž mají tolik, že si vyberete, na to vemte jed:)

Já sama mám tento eshop fakt ráda. Proč? Protože – jak už samotný jeho název vypovídá, je tak trochu JINÝ. A snahu odlišit se, vyčnívat z davu a jít proti proudu, tu já vždycky oceňuji:) Je to tady prostě „cool“, žádná nuda a šeď. Ale zpátky ke slevám. Slevy na Different.cz jsou stále velký.

Slevy se tady týkají všech značek, který tento eshop nabízí. Mě osobně zaujaly velký výprodeje Desigual – tento španělský brand se těší hodně velký oblibě, takže, pokud mu fandíte i Vy – super šance!

snimek-obrazovky-2017-01-24-v-8-36-35 Na Different.cz mají i velký výběr bot, od mnoha značek – já osobně mám nejraději Conversky, voňavé Melissky, Zaxy, válenky EMU, nooo, i co se bot týká, je tady výběr obrovský. I na boty jsou tu teď slevy.

snimek-obrazovky-2017-01-24-v-8-44-02

snimek-obrazovky-2017-01-24-v-8-41-13

V prosinci jsem Vám také představila značku Happy Socks – stylový a hodně nevšední ponožky a spodní prádlo. Pokud Vám tento brand taky padnul do oka – i na Happy Socks platí slevy.

snimek-obrazovky-2017-01-24-v-8-42-03

Co se módy týká, omrkněte i nabídku ve slevách brandu Scotch&Soda – tento holandský label je super!

snimek-obrazovky-2017-01-24-v-8-44-25

A vůbec, slevy na oblečení jsou teď na Different.cz hodně zajímavý, takže – doporučuji si udělat chvíli a hezky v klidu si nabídku omrknout. Věřím, že tady taky „ulovíte“ – stejně, jako já:)

ODKAZ: DIFFERENT.CZ / web, eshop
ODKAZ: DIFFERENT.CZ / facebook