Boxy plné specialit z vašich oblíbených brněnských restaurací

Vzhledem k aktuální situaci jsou restaurace bohužel stále zavřené a věřím, že stejně, jako mně, vám jejich návštěvy chybí. No, doufejme, že brzy bude již lépe a my naše oblíbené podniky opět navštívíme. Ale i nyní většina brněnských restaurací stále funguje a pro své zákazníky si připravují často zajímavé nabídky – navíc s možností rozvozu. Speciální „boxy“ s výběrem mnoha skvělých jídel nabízí také populární brněnské restaurace – Pivnice U Čápa, Restaurant & steakhouse Monte Bú a také Pivnice U Kohoutů. Co si můžete objednat? Dozvíte se v následujícím článku…

Současná situace a mnohá opatření nejsou příznivá pro mnoho odvětví a sfér – a samozřejmě velký dopad mají také na gastro scénu. Do restaurací bohužel chodit nemůžeme – ale určitě víte, že i přes omezení provozu mnohé restaurace stále fungují.

Jídlo zde si můžeme objednávat, vyzvednout u „okének“, nebo si jej můžeme nechat dovézt. Což mnozí rádi využíváme, přece jen, komu by se chtělo stále jen vařit doma – a to mluvím i ze své vlastní zkušenosti. Navíc, objednáním jídel restaurace v této nelehké době podpoříte, což je určitě také fajn.

Dnes vám chci dát tipy ze tří oblíbených brněnských restaurací, které určitě dobře znáte. Věřím, že sem také rádi chodíte – vaří tady totiž výborně!

Speciální „boxy“ s výběrem mnoha skvělých jídel si pro vás připravily brněnské podniky Restaurant & steakhouse Monte Bú, Pivnice U Čápa a také nová Pivnice U Kohoutů. Objednat si zde můžete boxy s jídly pro celou rodinu a věřím, že si to své, oblíbené, určitě vyberete všichni. :)

Restaurant & steakhouse Monte Bú je skvělá restaurace, kde si dáte zejména prvotřídní steaky a úpravy masa. Tuto restauraci máme s rodinou moc rádi, často jsme tu i slavili nejrůznější speciální příležitosti.

Zde si pro vás připravili boxy „Barbeque Specials“! Vybírat můžete z několika zajímavých boxů, ve kterých si pochutnáte na grilovaných kuřecích paličkách, vepřových žebírkách, nebo křidélkách. Objednat si můžete také box s cibulovými kroužky, grilovanou kukuřicí, nechybí i přílohy – americké brambory, nebo steakové hranolky, omáčky…

Můžete zvolit box pro více lidí, nebo i menší – jen pro vás. ;) Více informací k těmto boxům v Monte Bú a také možnost objednání – ZDE.
Boxy si můžete buď vyzvednout, nebo si je necháte dovézt – rozváží po celém Brně a také do Moravan. Jídlo je možné objednat také přes aplikace Wolt, nebo Dáme jídlo.

Vyladěné boxy plné dobrot si pro vás také připravila oblíbená Pivnice U Čápa! Objednávat můžete boxy s grilovaným masem, s kuřecími kousky, nebo box plný smažených sýrů. Boxy obsahují také steakové hranolky a mix omáček.

Navíc, k boxům je možné si doobjednat pivo, které vám načepují do petlaví. Boxy si můžete v Pivnici U Čápa opět vyzvednout, nebo vám je dovezou – rozváží po Brně i do Moravan. Možnost objednání boxů ZDE. Lze objednat také přes Wolt, nebo Dáme jídlo.

Boxy nabízí také Pivnice U Kohoutů! I zde si lze objednat boxy se smaženými kuřecími kousky, smažené sýry, hranolky, omáčky…
A opět si zde můžete přiobjednat také pivo, které vám načepují do petlahví. Pivo je u nich za zvýhodněnou cenu 40 Kč za půllitr.

Stejně, jako u výše uvedených restaurací, i zde si můžete boxy vyzvednout, nebo si je necháte dovézt. Možnost objednání – ZDE.
Objednávat můžete i přes Wolt a Dáme jídlo.

Vyzkoušejte některý z těchto boxů – nevařte a dopřejte si skvělou hostinu v podání profesionálů. :) Navíc – podpoříte vaše oblíbené restaurace, které současná situace zasáhla… ;)

ODKAZ: RESTAURANT & STEAKHOUSE MONTE BÚ / objednání jídel
ODKAZ: RESTAURANT & STEAKHOUSE MONTE BÚ / facebook
ODKAZ: RESTAURANT & STEAKHOUSE MONTE BÚ / instagram

ODKAZ: PIVNICE U ČÁPA / objednání jídel
ODKAZ: PIVNICE U ČÁPA / facebook

ODKAZ: PIVNICE U KOHOUTŮ / objednání jídel
ODKAZ: PIVNICE U KOHOUTŮ / facebook

ODKAZ: PIVNICE U KOHOUTŮ / instagram