Bojíte se zubaře! Už nemusíte:)

Každý z nás má nějakou svou „slabinu“. Něco, čeho se bojí a co je mu skalně nepříjemné… Znám ve svém okolí lidi, kteří mají fóbii z pavouků, jsou tací, kteří nesnesou pohled na krev, nebo ti, kteří se bojí vstoupit třeba do výtahu… Ovšem, nejvíc lidí – z mé zkušenosti – se bojí nějakého lékaře…

…no a přesně do této „kategorie“ lidí spadám také já:) I když bych řekla, že nejsem žádný „bolestínek“ a něco vydržím – přece jsem porodila dvě děti!!! – ale i tak, je lékař, ze kterého jsem měla, tedy až do jisté doby, obrovskou fóbii.

Asi už víte, kam mířím, když si čtete titulek mého článku. Ano, tím mým obávaným lékařem je ZUBAŘ! Už jen při vyslovení toho slova mi běhal mráz po zádech:) Zkrátka, zubař už od dětství patřil k těm nejobávanějším personám a jeho návštěva byla pro mě vždycky doslova za trest. A to ani vlastně pořádně neznám důvod, nikdy jsem totiž nějaký výjimečně bolestivý zákrok nepodstoupila. Prostě i to vrtání kazu, nad kterým mnoho z Vás (hrdinů!!!) jen mávne rukou, bylo pro mě neskutečné utrpení.

Říkám si, že tato fobie už musí být nějak vrozená…i když vím, že spousta lidí se obává právě na základě nějaké negativní zkušenosti.

Ovšem, můžu Vám říct, že i strachu – právě třeba ze zubaře – se můžete zbavit. Tak, jako se stalo mně, díky klinice APOLLONIA, kterou jsem Vám nedávno na blogu představila – mimochodem, víc si můžete přečíst v mém starším článku – ZDE.

logo-apolloniaScreen

Klinika totiž nabízí přesně to, co mi v ostatních zubních ordinacích chybělo. Nadstandartní péči, velmi osobní přístup ke každému klientovi, širokou škálu služeb – v krásném prostředí ordinace v centru Brna. Prioritou je komunikace s pacientem, bezbolestnost zákroku, v nabídce služeb je komplexní ošetření, bělení zubů, dentální hygiena, ale také aplikace zubních implantátů, či estetická stomatologie – více o službách kliniky ZDE

DSC_8962

Posláním lékařů kliniky APOLLONIA je také pomoci Vám s rozsáhlejším a dlouhodobým problémém, který Vás a Vaše zuby trápí. Tím, že je zde na prvním místě komunikace s pacientem a osobní přístup, se lékař věnuje svému pacientovi vždy na 100% a v dostatečné kvalitě služeb. Často tak zde mohou „napravit“ to, co nedostatečná starostlivost klasických zubařů způsobila. Sami už také možná máte tu zkušenost, že nejlevnější přístup často nebývá tím jediným a správným, který Vám problém vyřeší. A investice do Vašeho zdraví a krásy – v tomto případě mluvím o zubech, které jsou důležité právě jak pro Vaše zdraví, tak pro krásný vzhled – je jednoznačně správná.

Znám totiž příběh jedné z klientek kliniky, která měla, díky paradontóze, zuby ve velmi špatném stavu a hrozilo jí, že vlastně o všechny přijde. Bylo jí 42 let. Šílená představa, že ano? V podstatě už se smířila s tím, že ji čekají implantáty… Nakonec se rozhodla pro změnu ošetřujícícího zubního lékaře a dostala se až na zubní kliniku Apollonia.
Po dobu dvou let sem tato paní pravidelně chodila – na její léčbě se podílela parodontoložka, ortodontistka a protetická laboratoř a výsledek byl takový, že jí zde zachránili opravdu úplně celý chrub, žádných implantátů nebylo ve finále potřeba. Zní to skvěle, co říkáte?

Ke klinice patří také eshop Ústnípéče.cz. Můžete si zde objednat vše potřebné pro péči o Vaše zuby a dutinu ústní – kartáčky, pasty, pomůcky pro bělení zubů, nebo ústní sprchy.

Zubní kliniku APOLLONIA najdete v Brně na Bartošově ulici 6 – kontakty pro objednání, včetně ordinačních hodin, naleznete ZDE.

ODKAZ: ZUBNÍ KLINIKA APOLLONIA/web