Beauty review: Urban Decay!

Nedávno jsem Vám na blogu představila kosmetickou značku URBAN DECAY, která je už také k dostání v brněnské parfumerii Sephora…

…moji první recenzi pak můžete na blogu přečíst ZDE.

Upřímně Vám můžu říct, že jsem se do tohoto brandu doslova zamilovala. Všechny věci, co nabízí, jsou totiž fakt výjimečné, skvěle drží, mají silnou pigmentaci a jsou opravdu hodně kvalitní. Produkty mají navíc nádherné obaly v lehce provokativním designu, koneckonců, trochu nezvyklé a vtipné jsou i samotné názvy jednotlivých věcí.

V dnešní recenzi Vám představím 5 produktů Urban Decay, které jsem vyzkoušela a ráda se o své dojmy s Vámi podělím. Jsem ze všech věcí opravdu nadšená – takže pokud hledáte kvalitní a výjimečnou dekorativní kosmetiku, UD Vám rozhodně doporučuji!

MAKE UP NAKED SKIN
Takutý make up, který mě moc překvapil! Ačkoliv má víceméně fluidní konzistenci, má perfektní krytí. Na pokožce navíc opravdu není nijak patrný – dobře se absorbuje a vytváří perfektní, barevně sjednocený look.

U make upů je pro mě určitá krycí schopnost důležitá – krytí a barevné sjednocení je hlavní důvod, proč make upy používám. Běžně si vystačím pouze s BB krémy, ovšem, pokud chci dosáhnout opravdu perfektního vzhledu, volím vždy kvalitní make up. Podstatné pro mě také je, aby make up na pleti nevytvářel „masku“ – aby byl v podstatě neviditelný.

Photo 20.02.16 20 56 20

Všechny tyto požadavky make up Naked Skin od Urban Decay splňuje. Navíc, musím říct, že až předčil moje očekávání. Perfektně se roztírá a na pokožce okamžitě vytváří krásný, sametový look. Textura je, jak už jsem uvedla, spíš fluidní, lehounká, rozhodně ne nijak mastná. Věřím, že toto bude vynikající make up i na léto, kdy vyhledávám spíš lehčí produkty, ovšem s tím, že potřebuju krytí.

Photo 20.02.16 20 56 07

Právě krytí má tento make up fakt vynikající. Dokonale barevně sjednotí pleť, zakryje nedokonalosti – začervenání, drobné žilky, pupínky, kruhy pod očima. S Vaší pleti naprosto splyne – ovšem, Vy sama ho vůbec necítíte.

Photo 20.02.16 20 55 58

Make up Naked Skin navíc obsahuje mnoho důležitých složek pro naši pleť – peptidy bojující proti vráskám a vypínající pleť, dále zelený čaj a vitamín E, nebo kyselinu hyaluronovou. Navíc – využívá ingredience rozptylující světlo, což Vaši tvář senzačně rozjasní:) Bez parabenů, olejů a přidané parfemace.

 

TUŽKA NA RTY GLIDE-ON LIP PENCIL
Konturovací tužky na rty jsem v podstatě nikdy nepoužívala. Vždycky jsem se „děsila“ toho, že správně neodhadnu odstín rtěnky a konturky a výsledek bude akorát tak k smíchu. Tato tužka od UD je ale jiná – můžete ji používat i k „vybarvení“ celých rtů.

Tužka Glide – On Lip Pencil má stejně, jako ostatní produkty od Urban Decay, vynikající a velmi silnou pigmentaci. Stačí jednou přetřít a efekt vidíte okamžitě. Tužka je navíc voděodolná a fakt dokonale drží. Nemusíte se bát, že „stopy“ zanecháte všude – na skleničkách, příborech, nebo přítelových rtech.

Photo 20.02.16 20 55 45

Tužka krásně klouže po rtech, má krémovější konzistenci a co je pro mě důležité, rty vůbec nestahuje a nevysušuje, tak, jak tomu často u tužek na rty bývá. Obsahuje hydratační složky – vitamín E, jojobový olej a olej z bavlníkového semínka, takže Vaše rty opravdu dostanou jenom to nejlepší:)

Photo 20.02.16 20 55 33

Já si vybrala odstín Naked 2, neutrální, tělový, přesně to je barva, která mi je asi nejbližší. K dostání je ovšem i čirý odstín Ozone, který není vidět, zaručí ale to, že Vaše rtěnka dobrě drží, pokud přes ni a na kontury rtů použijete právě tuto tužku.

 

ULTIMATE OZONE – VÍCEÚČELOVÁ PODKLADOVÁ TUŽKA
Na první pohled nenápadný produkt, který by v obchodě možná ani nezaujal Vaši pozornost. Světe div se, tato tužka ale fakt umí zázraky. Má totiž hodně všestranné využití a hlavně, fakt dobrou účinnost. K čemu všemu ji tedy můžete použít?

Jednak jako zmiňovanou „neviditelnou“ konturky na rty v odstínu Ozone. Zaručí, že rtěnka se s ní nerozpíjí a drží, tam kde má, včetně dokonale vykreslených kontur.

Tužka taky zakrývá drobné nedostatky na pleti a dokonce vyplňuje i vrásky.

Photo 20.02.16 20 55 20

Já ji ovšem nejvíc využívám právě na rty, přes rtěnku – u které Vám fakt zaručí dlouhotrvající bezchybný efekt. Tužka má opět jemnou, krémovou konzistenci, nevysušuje, nestahuje, nebudete o ní v podstatě vůbec vědět. Stačít přetřít požadované místo a hotovo:)

Photo 20.02.16 20 55 11

Vyzkoušela jsem i na projasnění očního okolí – i zde se mi zdál efekt dobrý. Tím, že tužka nevysušuje, nijak nezatěžuje jemnou kůži pod očima, kdy jsou zde v případě nevhodně zvoleného produktů naopak více patrné vrásky.

Photo 20.02.16 20 55 03

 

RTĚNKA MATTE REVOLUTION
Matné rtěnky miluju! V podstatě nepoužívám žádné jiné, lesk na rtech obecně vůbec nemusím… Otestovala jsem už mnoho matných rtěnek, často mi ale vadilo, že hodně vysušují a stahují rty. Musela jsem přes ně často aplikovat nějaký bezbarvý balzám, aby se daly vůbec „nosit“.

Photo 20.02.16 20 54 46

Rtěnka Matte Revolution je ovšem hodně jiná. Dokonale matná, ale zároveň krémová, hebká, příjemná na rtech. Bez nutnosti aplikovat navíc zmiňované balzámy.

Další velkou výhodou je velmi silná pigmentace. Stačí rty přetřít pouze jednou a efekt intenzivní barvy je patrný okamžitě. Rtěnka skvěle drží, po celý den.

Photo 20.02.16 20 54 35

Já ji používám v kombinaci právě s víceúčelovou podkladovou tužkou Ultimate Ozone, čímž docílím opravdu hodně trvalého efektu. Rtěnka navíc obsahuje hydratační složky, avokádový a olivový olej, vitamíny C a E, což naše rty zároveň chrání a vyživuje.

Photo 20.02.16 20 54 24

Za mě rozhodně nejlepší matná rtěnka, s jakou jsem se kdy setkala. Na rtech vytváří opravdu nádherný, sametově matný look a k tomu je velmi příjemá a hlavně, drží!

 

NAKED SMOKY – PALETKA OČNÍCH STÍNŮ
Jo tak paletky, tak ty jsou od Urban Decay naprosto boží!  Myslím, že právě paletky patří k vůbec nejoblíbenějším UD produktům – jsou opravdu dokonalé. Stíny jsou opět silně pigmentované, což zaručuje, že opravdu dobře drží. A ty barvy!

Photo 20.02.16 20 53 45

Já si vybrala UD paletku Naked Smoky, která obsahuje 12 nádherných odstínů pro vytváření oblíbeného „kouřového“ líčení – a to buď v černých a šedách tónech, nebo béžových a hnědých.

Součástí balení je také „návod“ na vytvoření 4 looků s kouřovým líčením – s použitím různých stínů z paletky.

Photo 20.02.16 20 53 35

Paletka obsahuje čtyři matné stíny, které se dají dokonale kombinovat buď vzájemně, nebo s dalšími odstíny. Ty už jsou každý do určité míry lesklé a třpytivé, ovšem, každý jinak. Třeba černý odstín „Black Market“ je téměř matný, s minimem lesku.

Photo 20.02.16 20 53 12

Kromě základních barev kouřového líčení – černé, šedé, krémové, pak paletka obsahuje i nádherné stíny v bronzových, hnědých, stříbrných a dokonce i fialkových tónech. To přímo vybízí ke kreativitě! Stačí zkoušet, míchat a vzájemně kombinovat. Já jsem z této paletky fakt nadšená!

Photo 20.02.16 20 52 57

Součástí je také oboustranný štetec, se kterým stíny dobře aplikujete a roztřete. Skvělá je zmiňovaná dobrá pigmentace a dlouhotrvající efekt, což je společné pro všechny produkty značky UD – měla jsem o tom možnost se skutečně sama přesvědčit.

Photo 20.02.16 20 52 41

Luxusní je i vzhled samotného obalu paletky, s designem tekoucího kouře. Uvntř je také velké zrcátko, takže k nanášení už opravdu nic jiného nepotřebujete:)

Photo 20.02.16 20 52 26

Kosmetiku značky Urban Decay koupíte výhradně v parfumerii Sephora (v Brně v Olympii), nebo přes web Urban Decay, viz odkaz níže.

ODKAZ: URBAN DECAY/web, eshop
ODKAZ: URBAN DECAY/facebook

ODKAZ: PARFUMERIE SEPHORA/web
ODKAZ: PARFUMERIE SEPHORA/facebook