Beauty review – péče o oční okolí Medik8

Oční okolí. Můj asi největší problém, co se týká pleti a prvních příznaků stárnutí. Jsou to totiž právě oči a vrásky kolem nich, kde se bohužel nejvíc podepisuje úhlavní nepřítel nás žen, který se jmenuje „zub času“.

Taky s ním tak bojujete? Snažíte se ho zahnat, zpomalit, nebo dokonce zastavit? Zub času se ale zastavit nedá… Co ale jde – díky správným postupům můžeme tohoto zákeřného protivníka opravdu zpomalit. A to výrazně!

Je mnoho věcí, které se podepisují na tom, jak vypadáme. Jednou věcí jsou geny, které opravdu neovlivníme. Pokud něčí maminka vypadá i v padesáti letech jako „holčička“, je velmi nadějná šance, že tak dotyčná bude jednou vypadat taky. Dalším faktorem, který se na našem vzhledu podepisuje, je náš životní styl. A ten už je ovšem zcela a pouze v našich rukou. Pokud toho moc nenaspíte, kouříte krabičku cigaret denně a zdravá strava Vám taky nic moc neříká, tak nečekejte, že budete mít pleť hladkou a bez vrásek dlouho… A pobyt na sluníčku a opalování? To je zaručená cesta ke zcvrklému looku:)))

A velmi zásadní věcí, kterou pro svůj mladistvý vzhled můžeme udělat, je vhodně zvolená kosmetika, která je účinná.

Jak určitě sami víte, na trhu je obrovské množství kosmetický značek, které často slibují zázraky. Na výběr máte množství produktů v nejrůznějších cenových relacích, kdy je obecně zažité, že to, co je nejdražší, je i nejkvalitnější. A na to většina z nás opravdu nemá prostředky. Kupovat si drahé krémy za tisíce, ba i desetisíce, je prostě a jasně už moc drahé…

Ale jak se v té obrovské záplavě kosmetických labelů vyznat, když každý se zaručuje velkým efektem? Ideální je dát na doporučení někoho, kdo má s daným produktem dobré zkušenosti. A tak jsem i já – na základě dopouručení vyzkoušela přípravky od značky MEDIK8 – a jsem moc ráda, že Vám tyto skvělé věci můžu prostřednictvím blogu – DOPORUČIT. Jsme z těchto věcí fakt nadšená!!! Mimochodem – tuto značku jsem Vám už na blogu představila – ZDE. Medik8 nabízí velmi účinné produkty, které jsou cenově, vzhledem k vysoké efektivitě, stále dostupné.

A protože se mi moc osvědčily první produkty, které jsem otestovala, konkrétně sérum Retinol, hydratační krém a taky bělící sérum, rozhodla jsem se vyzkoušet i přípravky pro péči o oční okolí – konkrétně gel EYELIFT a sérum RETINOL EYE TR. 

Photo 08.11.15 15 25 31

Tady jsou moje postřehy:

1. EYELIFT

Můžu Vám rovnou říct, že toto je asi nejlepší produkt pro oční okolí, který jsem kdy vyzkoušla. Nabídne Vám totiž naprosto výrazný efekt, který dosáhnete stále neinvazivní cestou.

Photo 08.11.15 15 25 44

Přípravek EYELIFT je určený pro výplň jemných, ale i výraznějších vrásek v obličeji. Skvělý je i pro starší ženy, kterým také dokáže s vráskami pomoci. Produkt je speciálně vyvinutý pro citlivou pokožku kolem očí, tudíž je opravdu výborně snášen. Neměla jsem s ním problém ani já, kdo má velmi citlivou pleť se skolem k alergiím.

Photo 08.11.15 15 26 47

Tento gel skvěle vyplňuje a eliminuje vrásky kolem očí, zároveň má pozitivní vliv na tmavé kruhy pod očima a otoky, které díky jeho účinkům také mizí. Zároveň bezprostředně po aplikaci můžete sledovat silný liftingový efekt.

Textura přípravku je hutnější, gelová, na první dojem po aplikaci chladivá, což je v očním okolí velmi příjemné. Pokožka gel snadno a rychle absorbuje. Ideální je používat 2x denně po dobu dvou měsíců, pak stačí už jen 1x denně.

Photo 08.11.15 15 27 10

Jak jsem už uvedla, okamžitý lifting je patrný opravdu hned. Já přípravek testuji druhým týdnem a mám opravdu pocit, že moje oční okolí „prokouklo“:) Jsem moc zvědavá po měsíci, protože jestli to bude takto efektivní i nadále, vyhlašuji tento gel jako mého hlavního pomocníka v boji se „zubem času“:)

2. RETINOL EYE TR

Retinol je svými pozitivními vlivy na pokožku už přímo pověstný! A značka Medik8 právě retinol nabízí v různých koncentracích pro péči o pleť. Jedním je i přípravek Retinol Eye TR, který je určen výhradně pro oční okolí.

Photo 08.11.15 15 25 39

Sérum v koncentraci 0,1% vitamínu A (retinolu) je určeno pro noční použití. Během spánku je tak oční okolí výborně revitalizované, vrásky se minimalizují a pokožka se celkově zlepšuje.

Retinol Eye TR stimuluje přirozenou produkci kolagenu, eliminuje vrásky a také tmavé kruhy pod očima, které zesvětluje. Jedná se opět o velmi účinný přípravek, u nějž se setkáváte brzy po začátku užívání s velmi patrným efektem. Já si kladného účinku všimla cca po prvním týdnu používání, kdy mi oční okolí přislo skutečně lepší, jasnější, bez tolik patrných mimických vrásek.

Photo 08.11.15 15 25 56

Textura přípravku je lehká, tekutá, lehce mastná. Aplikujete špachtličkou, která je součástí zavírátka lahvičky přímo na oční okolí, prsty můžete rozetřít. Ideální je pro zvyknutí pleti na vitamín A používat po dobu 2 týdnů po třech dnech, dále 3. a 4. týden každý druhý den, po měsíci můžete používat už každý den.

Photo 08.11.15 15 26 19

Produkt, který rozhodně berte vážně, pokud Vás oční okolí trápí, stejně, jako mě:)

Kosmetiku MEDIK8 koupíte na eshopu MEDAPREX.

ODKAZ: MEDAPREX/web/eshop
ODKAZ: MEDAPREX/facebook