Beauty contest – vyhlášení vítězů!

Mám pro Vás vyhlášení vítězů další soutěže Beauty contest, ve které jste mohli vyhrát tělová a kosmetická ošetření, masáže, vstupy do fitness centra… Zkrátka ceny pro Vaši krásu a celkový skvělý pocit…:)

Víc si k pravidlům soutěže můžete přečíst ZDE.

O co jste tedy tentokrát mohli soutěžit?

Denní lázně Brno věnovaly půl komplexní lymfatickou proceduru určenou na zeštíhlení a detoxikaci těla problematických partií.

Kosmetický salon SlimFOX věnoval ošetření Modelace očního okolí

Centrum thajských masáží Tawan věnovalo do soutěže 90ti minutovou olejovou masáž celého těla. K tomu navíc vítězka získá ošetření nohou PEDI EXPRESS v salonu Jacob & The Stylers

Sportovně – relaxační centrum Fit 4 All navíc každému ze tří výherců věnuje vstup do fitness, na sálové lekce, do dětské herny a do lanáčku. Věřím, že i zde si odpočinete a načerpáte potřebnou energii!

A tady už jsou jména výherců:

Půl komplexní lymfatickou proceduru v Denních lázních Brno, vstup do fitness, na sálové lekce, do dětské herny a lanáčku ve Fit 4 All získává: RADKA JALUŠKOVÁ („A proč bych zrovna já měla vyhrát některou z cen? Možná právě proto, že bych si ráda užila trochu toho relaxu a třeba i té péče o pleť, na což jako maminka 3měs. mimi nemám zrovna čas a uvítala bych nějakou příjemnou péči“).

Kosmetické ošetření Modelace očního okolí v salonu SlimFOX, vstup do fitness, na sálové lekce, do dětské herny a lanáčku ve Fit 4 All získává: BLANKA STUDÉNKOVÁ („Určitě bych si zasloužila nějaké to welnes, masáž kosmetiku..za nedlouho oslavím kulatiny 50let a na takovou velkou oslavu bych chtěla přijít zrelaxovaná a zkrášlená. Jsem momentálně hodně pracovně vytížená a ještě opravujeme starý dům, ve kterém zároven bydlíme..takže všude prach a zmatek, mám pocit, že neustále likviduji sutiny domu a prach mám i v posteli, nejde se tomu ubránit, takže nějaká důkladná očista by nebyla marná..navíc i já občas dělám kamarádkám kosmetiku , tak ted bych se pro změnu nechala opečovávat já“).

90ti minutovou olejovou masáž celého těla v Tawanu, ošetření nohou PEDI EXPRESS v salonu Jacob & The Stylers, vstup do fitness, na sálové lekce, do dětské herny a lanáčku ve Fit 4 All získává: HANA VLKOVÁ („Proč vyhrát? Nejvíc mě zajímá Tawan, z důvodu thajské masáže, už se chystám dlouho, ale také jsem zažila zklamání a tak zkoušet někde jinde je jen o odhodláni… Mimoto řeším zdravotní problémy v rodině, spíše u maminky, o kterou se starám a nemám čas sama na sebe, a to je to, co cítím na sobě, ráda bych aspoň zase chvíli, kdy by se mi někdo věnoval a načerpala bych síly…“).

Všem výhercům moc gratuluji – do zpráv se Vám ozvu ohledně převzetí Vašich výher!:)