Barevný make-up look se značkou Barry M

Léto se nese ve znamení barviček! Proto – mám pro vás inspiraci právě na barevné líčení, na které jsou použila produkty od své oblíbené značky Barry M. Mají dokonale pigmentované stíny, které vytvoří velmi intenzivní barvu! Pro svůj look jsem tentokrát použila tóny fialkové – ta je přece barvou tohoto roku! A i když se vám právě fialová může zdát na líčení pořádně „divoká“ věřte, opak je pravdou! Fialové stíny sluší zejména tmavovláskám, nebo zeleným očím. Mrkněte na můj článek a inspirujte se!
Mimochodem, značka Barry M tento měsíc slaví 40. výročí od svého vzniku – na www.notino.cz můžete využít i slevovou akci, a to 15% slevu s kódem NAROZENINYBARRYM

O značce Barry M jsem vám tu už psala, sama jsem si tyto produkty opravdu zamilovala. Super je zmiňovaná silná pigmentace, a to zejména stínů. Mají velmi intenzivní barvičku, což u stínů rozhodně oceníte.

Produkty od Barry M jsou také veganské, netestované na zvířatech a mimo jiné, příznivé jsou i cenově. Sortiment od Barry M koupíte na Notino.cz!

Značka Barry M vznikla v roce 1982 a letos slaví 40. narozeniny. Zajímavostí značky je určitě to, že prvním výrobkem, který v roce 1982 Barry Mero vytvořil, byly barvy na nehty v zářivých barvách. Prodejní stánek si postavil na zahradě a prodával je přes plot. A začal s tím v nejlepší chvíli – když se v Británii začala zvedat vlna punku a byla poptávka po výrazném a divokém líčení. Právě díky nekonvenčnímu líčení punkerek (i mužských zastánců tohoto trendu) rostl zájem o barevné laky na nehty, linky a oční stíny.
Za zmínku určitě stojí také to, že Barry M byla první značka, která na trh uvedla bílou oční linku (dnes dost oblíbenou pro líčení vnitřního víčka) a fluorescenční barvy na nehty. 
Důležité pro značku BarryM je, že od doby svého vzniku se snaží co nejméně „škodit“, a proto průběžně dělají různé závazky, které skutečně dodržují. Kromě toho, že jsou vegan a cruelty free (což už je dnes považováno za standard), pracují neustále na zdokonalování výrobků i obalů stran udržitelnosti. Z obalů tedy zmizely magnety, gumičky zrcátka a další součásti, které činí obal nerecyklovatelným. Tato aktivita byla zlomová a všechny obaly jsou z větší části recyklovatelné. Cílem je, aby byly do budoucna 100 %. Kromě obalů řeší značka i další otázky životního prostředí.
Koupí produktů z řady WildLife, což jsou barevné paletky očních stínů, které vždy tematicky zaštiťuje jeden ohrožený živočišný druh, přispívá Barry M 20% z prodejní ceny na záchranu ohrožených zvířat, což je v celkovém objemu značná částka. 

Já jsem pro svůj make-up look tentokrát použila paletku Barry M Wildlife. Ta je k dostání v několika typech, vždy s různou barevnou kombinací stínů. Ta moje je v odstínu „Beetle“.

Paletka obsahuje celkem 9 stínů, 6 ve třpytivých odstínech a 3 stíny matné – tyto matné jsou neutrální odstíny hnědé a černé. Já pro líčení použila hlavně fialkový odstín „Rove“, tento stín jsem nanesla zejména do vnějšího koutku oka.

Pro neutrální, podkladový stín jsem z této paletky pak použila odstín „Soldier“ v jemně meruňkové barvě.

Lehce metalický nádech líčení jsem vytvořila pak s použitím druhé paletky Barry M Nude & Neutral.
Ta obsahuje již více třpytivé a metalické stíny, a to v i nádherné fialkovém tónu.

Oči jsem pak dále zvýraznila tekutou oční linkou v černé barvě, Barry M Eye Define. S těmito linkami se skvěle pracuje, díky malému štětečku si vykreslíte linky dokonale přesné!

Řasenka – Barry M Showgirl. Řasenka je pro vysoký objem řas a myslím, že právě tento efekt skvěle dokáže! Úžasná je i jemná, krémová textura, díky které řasenka dokonale přilne na řasách. Nedrolí se a vydrží na řasách po celý den.

K výraznějšímu líčení očí pak doporučuji použít rtěnku ve více neutrální barvičce, skvělá je Barry M Velvet Matte Lip Paint, odstín Angel Kiss.

Vyzkoušejte líčení ve fialkovém tónu! Věřím, že budete překvapené, jak moc vám bude slušet!

Produkty značky Barry M jsou nyní v rámci ČR dostupné pouze na Notino.cz – pod tímto odkazem.