Vyzkoušela jsem: výživové doplňky Brandeis Clinic

Jak už možná víte, pokud pravidelně sledujete můj blog, snažim se žít zdravě a zdravý životní styl je mi celkově blízký. Zajímám se o vše, co by můj život a mé zdraví mohlo jakkoli zkvalitnit a zlepšit, a proto jsem ráda otestovala unikátní výživové doplňky značky Brandeis Clinic.

Možná si říkáte, že pokud člověk žije zdravě, tak výživové doplňky vlastně vůbec nepotřebuje – vše potřebné získá ze stravy. Ale věřte, že tomu tak opravdu není. Kvalita potravin je často ne úplně ideální… Navíc, pokud žijete dle nároků dnešní hektické doby, která si na našem zdraví právě bere často svoji daň – nemáme tolik času věnovat se sami sobě, tomu, co jíme, jak dlouho spíme, zda si dokážeme i odpočinout. Uvědomuji si to i já. Jsem opravdu hodně vytížený člověk. Mám dvě malé děti a hromadu práce k tomu. Dětem se snažím věnovat na maximum, kromě toho píšu tento blog, ovšem, mojí hlavní pracovní náplní je produkce koncertů a hudebních akcí, které s manželem pořádáme. Takže se opravdu nezastavím:)

I přesto si ale uvědomuji, že moje zdraví není samozřejmé. Je to to nejcennější, co mám a opravdu se snažím ve všech ohledech žít tak, abych měla sama před sebou svědomí čisté:) Nekouřím, jím zdravě, snažím se hodně spát…ovšem, věřím, že to chce i něco navíc. Třeba právě výživové doplňky.

Photo 04.07.16 23 09 22

Já měla možnost vyzkoušet tři unikátní výživové doplňky značky Brandeis Clinic – právě tento brand nabízí ucelené výživové doplňky určené pro krásnou a zdravou pleť, hezké vlasy, ale i pro detoxikaci organismu, nebo omlazení. Doplňky stravy Brandeis Clinic jsou velmi kvalitní, obsahují účinné látky ve správných koncentracích.
Co přesně jsem vyzkoušela a jaké jsou moje dojmy?

Brandeis Clinic DETOX

Nad detoxikací organismu jsem uvažovala už delší dobu, proto jsem vybrala tento doplněk. Věřím, že bychom každý měli alespoň jednou za rok detoxikaci organismu udělat, přece jenom, právě díky často ne úplně ideální stravě, stresu, únavě, naše tělo strádá.

Photo 04.07.16 23 10 19

Tento výživový doplněk obsahuje 8 důležitých živin pro očistu těla od toxinů a nežádoucích látek. Důležité informace jsou, že tento přípravek předchází vzniku rakoviny tlustého střeva, podporuje trávení, zlepšuje vylučování, přispívá k redukci hmotnosti a zlepšuje celkou funkci trávícího systému.

I složení je velmi sympatické – nemusíte se obávat žádné „chemie“ – jedná se opravdu o komplexní směs účinných látek, jakou jsou zázvor, lékořice, fenykl, lopuch, jlm plavý, máta peprná, řešetlák Purshův a Vilcacora – rostlina, která má protinádorové, imunostimulační a antivirové účinky.

Photo 04.07.16 23 10 25

Užívá se jedna kapsle denně, balení obsahuje 60 kapslí, takže dávka je na dva měsíce.

Během užívání jsem se cítila opravdu dobře. Velký efekt jsem cítila hlavně v oblasti trávení – fungovalo lépe, hlavně zmizel pocit „nafouklého břicha“. Vnímala jsem i více energie, méně únavy. Zkrátka, věřím, že detoxikace těla proběhla opravdu tak, jak měla.

Brandeis Clinic Green Coffee

Výživový doplněk, který obsahuje výtažek z bobulí zelené kávy, je určený ke zvýšení spalování tuků – celkově stimuluje jejich odbourávání, podporuje trávení, zpracování potravy a vylučování, tlumí chuť na sladkosti, zamezuje nadbytečné přeměně cukrů v těle na tuky, má antioxidační vlastnosti, je prevencí cukrovky…

Photo 04.07.16 23 09 35

Mít hezké, štíhlé tělo, to je snem asi všech z nás. I já chci samozřejmě vypadat hezky – ovšem i já si na své postavě stále uvědomuji nedostatky (tak, asi jako každá žena). A proto jsem ráda vyzkoušela tento produkt, který je ideální volbou při požadované redukci váhy (ano i já bych se ráda nějakého toho kilečka navíc zbavila):)

Photo 04.07.16 23 09 48

Navíc, je mi sympatické, že tento produkt je na přírodní bázi a tělo nijak nezatíží – jako mnohé diety, nebo přípravky na hubnutí.

A moje dojmy? Balení obsahuje 60 kapslí, užíváte 2 denně. Opět hodnotím kladně, nemohu teď říct, že bych přímo radikálně zhubla, ovšem cítila jsem se během užívání lépe, opět jsem vnímala účinky hlavně v oblasti břicha, které bylo asi po týdnu užívání mnohem víc ploché. Evidentní byla i menší chuť na sladké, což jsem velmi ocenila:)

Brandeis Clinic Young 4Ever

Ideální produkt pro všechny z nás, kdo žijeme právě tím hektickým životem. Tento unikátní výživový doplněk obsahuje 10 základních živin, které jsou důležité pro zachování zdraví a mládí organismu.

Photo 04.07.16 23 10 01

Snižuje také míru únavy, zlepšuje činnost svalů, pomáhá vyrovnat se s působením toxinů, podporuje normální činnost nervové soustavy…

Obsahuje vitamín C, vápník, zelený čaj, který je dobrý na metabolismus tuků, kvalitu spánku, dále hořčík, ginkgo bilobu, vitamín E, kyselinu listovou, vitamín B12, resveratrol – působí příznivě na kardiovaskulární systém…

Photo 04.07.16 23 10 10

Tento doplněk je skvělou volbou pro mnoho z nás – hlavně pro ty, kteří žijou na 100%. Já věřím, že i moje pravidelné užívání mému tělu prospělo.

Balení obsahuje 100 kapslí, užívají se 2 denně.

 

Myslím, že značka Brandeis Clinic nabízí opravdu velmi kvalitní produkty a na základě svých zkušeností bych Vám je rozhodně doporučila.

Výživové doplňky Brandeis Clinic koupíte přes stránky By Brandeis Clinic.