Valentýnské speciality v cukrárně Lucius v Syrovicích u Brna

Blíží se svátek svatého Valentýna, den, kdy můžete vyjádřit svou lásku – k partnerovi, ale i svým nejbližším. Věřím, že každý máme ve svém okolí někoho, na kom nám záleží – proto, zpříjemněte si tento den – třeba i sladkou specialitou! Stejně, jako každý rok chystají v oblíbené cukrárně Lucius v Syrovicích u Brna jedinečné valentýnské dezerty, které si můžete objednat. Těšit se můžete na dokonalé makronky, valentýnské perníčky, jahodové srdíčko…ale třeba i na „Luciusův zamilovaný vaječňák“. A věřte, dezerty jsou z této cukrárny dokonalé, vynikající a přímo už vyhlášené. Čtěte dál – inspirujte se! POZOR – cukrárna Lucius hlásí i zajímavou novinku, vlastní eshop www.eshop.cukrarnalucius.cz!

Ne nadarmo se říká, že „láska prochází žaludkem“ – a proto by i ku příležitosti svátku svatého Valentýna dobré jídlo rozhodně nemělo chybět. Potěšte svou drahou polovičku, nebo i maminku, děti…zkrátka ty, co máte rádi a na kom vám záleží i něčím výjimečně dobrým!

I když svátek svatého Valentýna není ryze český, těší se i v naší zemi poměrně velké oblibě a je již zvykem v tento den myslet malou pozorností na naše nejmilejší. Není určitě potřeba kupovat hodnotné dárky, svoji náklonnost můžeme vyjádřit i drobností, květinou a také třeba sladkým valentýnským dezertem!

Ty nejlepší sladké speciality ve valentýnském podání pořídíte každoročně v oblíbené cukrárně Lucius, kterou najdete jen kousek od Brna, v Syrovicích. O této cukrárně vám tu píšu často a jak vím dle vašich hojných pozitivních reakcí, dezerty, dorty a další speciality z této cukrárny milujete!

Cukrárna Lucius je opravdu už přímo vyhlášená – své dobré jméno získala hlavně pro poctivé a opravdu vynikající dezerty, které jsou připravovány z těch nejkvalitnějších surovin.

I letos můžete svou drahou polovičku, ale i své milované – děti, rodiče, prarodiče… potěšit na Valentýna sladkým překvapením – v cukrárně Lucius si můžete objednat z několika valentýnských specialit, mezi které patří makronky s příchutí jahoda a malina (s náplní ganache), MAXI makronka s mascarpone krémem a malinami, jahodové srdíčko s glase mirror, perníčky s valentýnskou tématikou…

A opět nechybí oblíbený vaječňák ve valentýnské edici – Luciusův zamilovaný vaječnák!

Samozřejmě platí, že i tyto valentýnské speciality jsou připraveny z těch nejlepších surovin, z kvalitní mouky, másla, živočišné šlehačky…

POZOR – tyto valentýnské dezerty i vaječňák je nutné vzhledem k omezené nabídce předem objednávat, a to do 5. února 2023!

Rezervaci můžete provést buď osobně přímo v cukrárně Lucius v Syrovicích, nebo na tel. čísle 602 449 459, nebo přes email info@cukrarnalucius.cz.

V omezeném množství budou dezerty i další dobroty k zakoupení na cukrárně i během valentýnského víkendu.

Jak zmiňuji v úvodu, v cukrárně Lucius si pro vás připravili i zajímavou novinku – vlastní eshop!

Na stránkách www.eshop.cukrarnalucius.cz si nyní můžete vybrat a objednat i celý dort! Eshop je nyní ve své první fázi po spuštění, nabídka dortů a dalších novinek se zde bude časem rozšiřovat.

Nespornou výhodou je zde dodání do 3 dnů od objednávky!

Valentýn se blíží – udělejte radost, sladké dobroty z cukrárny Lucius zaručeně potěší, každého!

Cukrárnu Lucius najdete v Syrovicích u Brna, na adrese Syrovice 528.

ODKAZ: CUKRÁRNA LUCIUS / web
ODKAZ: CUKRÁRNA LUCIUS / facebook
ODKAZ: CUKRÁRNA LUCIUS / instagram