TOP CHIC TIP

Dámy, slečny…zkrátka VY všechny, které dbáte o svůj zevnějšek a sledujete nejrůznější tipy, novinky a „zlepšováky“ v oblasti make-upu, kosmetiky a face produktů, rozhodly jsme se pro vás zřídit novou rubriku Top Chic Tip! Budeme vám v ní přinášet osobní postřehy – hlavně s kosmetickými vychytávkami.

Takže – díl 1!!!

Musím se s vámi podělit o moje „must have“ – tedy dvě věci, kterým jsem za poslední dobu fakt moooc propadla. První  je rtěnka a lesk na rty v jednom ze Sephory – Ultra Shine Lip Gloss, odstín 18 Shiny The Red. Na první pohled se může zdát až moc červený (ano, i já jsem si nikdy nemyslela, že si koupít takhle RUDOU věc), ale celé je to o tom, kolik si lesku nanesete. Intenzitu barvy si tak tvoříte sami – od lehce narůžovělé až po sytě červenou. Navíc má tato rtěnka neuvěřitelný push-up efekt, takže věřte, že vaše rty budou vypadat jak po velmi vydařené výplni :)

Produkt číslo 2, bez kterého se neobejdu, je červený lak na nehty. Zkoušela jsem už celou řadu barev, ale vždy se pokorně vracím k mé oblíbené červené, vypadá prostě nejlíp. ALE! Nekupuju si žádné drahé laky, protože se mi osvědčil jeden, který nestojí skoro nic a přitom vypadá skvěle a hlavně, vydrží dlouho! Je to lak od Miss Sporty – Lasting Colour, odstín 540. Stojí 40,- a vypadá fakt nádherně :)