TOP CHIC TIP – neon colours!

V naší rubrice Top Chic Tip si tentokrát posvítíme na neonové barvičky!

V případě neonových barev obecně platí jedno pravidlo – stačí jich jen velmi málo, doplněk, rtěnka, lak na nehty…což dokonale stačí k tomu, aby to rozzářilo váš vzhled.

A jak je použít v make upu? Přináším tipy na nádhernou rtěnku v sytě oražové barvě a taky na dva laky na nehty. V případě rtěnky – a to platí nejen u takto oranžové – pokud si výrazně malujete rty, na oči postačí řasenka, maximálně černá linka a pudrový stín. Výrazně namalované rty i oči působí příliš tvrdě.

Já jsem si teď oblíbila voděodolnou, oranžovou rtěnku Aqua Rouge, odstín 17, od značky Make Up Forever (seženete v Sephoře). Rtěnka opravdu drží a fakt se vám v tomto případě nestane, že budete zanechávat opatlané oranžové stopy nejen na skleničkách, ale i na přítelových rtech:) Smýt se dá pouze kvalitním odličovačem. Je kombinovaná s leskem – v jedné časti balení je pouze rtěnka (pozor, je fakt děsně oranžová, takže nanášet po troškách a barevnou intenzitu si dle potřeby upravovat), ve druhé je bezbarvý lesk (rtěnka sama o sobě je úplně matná). Když ji sladíte s nějakým podobně barevným kouskem oblečení, vypadá fakt skvěle!

Dále mám tipy na dva laky na nehty – oba od značky Miss Sporty, která má na tuto sezónu fakt povedenou škálu barev. Vybrala jsem si opět neonově oranžovu – odstín 460 – skvělě se hodí ke zmiňované rtěnce.  Zkombinovat se pak může s tyrkysově zelenou, odstín 463. Stačí třeba jen jeden nehet na ruce… Obě barvy jsou super na léto a skvěle vyniknou i na nohou :)

Co říkáte na neonové barvy vy? Vyzkoušely byste něco podobného?