Tawan – ty NEJ thajské masáže v Brně!

Už jste vyzkoušeli některou ze skvělých thajských masáží v THAI MASSAGE CENTRU TAWAN? My ano a moc rády se s Vámi podělíme o své dojmy:)

TAWAN Thai massage centers

Centrum thajských masáží TAWAN jsme Vám už u nás na blogu představovaly:) Ale pokud jste čistě náhodou tento post nečetli – tak abyste byli v obraze – zde je odkaz na onen starší článek: TAWAN by Cool Brno Blog

 

Možná někomu z Vás přijdou masáže jako naprosto zbytečná a nepotřebná věc k životu. To jste ovšem na omylu. Obzvášť, pokud vedete hektický život plný stresu v dnešní uspěchané době. Nároky na Vaše tělo a zdraví jsou přitom stále vyšší a Vy si častokrát bohužel ani neuvědomíte, že Vaše tělo si právem zaslouží aspoň jednou za čas relax, péči a skvělé uvolnění. A přesně toto Vám přinesou thajské masáže, které jsou tím NEJ „dárkem“ pro Vás a Vaše tělo:) Nevěříte? Tak vyzkoušejte a posuďte sami:)

I my dvě jsme si thajské masáže moc oblíbily:) Máme malé děti a asi jako každá máma se celý den nezastavíme. Navíc od častého nošení dětí nás bolí záda, trpíme na problémy s krční páteří a samozřejmě i únava je u nás na denním pořádku:) Proto jsme si zvykly jednou za čas si na thajskou masáž zajít, opravdu to stojí za to. Jednak je masáž sama o sobě velmi příjemná a hlavně, pomůže vyřešit problémy se zablokovanými zády a ztuhlými svaly. A kam v Brně na masáže chodíme? Právě do centra TAWAN, kde jsou masáže tohoto typu skutečně nejlepší. 

Navíc je zde velmi přijemná atmosféra hned od počátku, kdy do centra vstoupíte – na recepci si dohodnete vše potřebné – jak si budete masáž přát, s jakou intenzitou, případně sdělíte své zdravotní obtíže. Po masáži, než se vrátíte „zpět do reality“, si zase můžete vychutnat dobrý zelený čaj  a dopřát si tak další fajn chvíli Vašeho odpočinku:)

Vybírat můžete v TAWANU z pestré nabídky masáží – které jsou ale pro nás dvě ty TOP?

Photo 04.09.14 18 35 16

Já nedám dopustit na klasickou thajskou masáž, prováděnou „na sucho“. Někomu možná přijde tato masáž až příliš „silová“, vše je ovšem na domluvě mezi Vámi a šikovnou masérkou:) Sílu masáže si totiž předem stanovíte. Výjimečnost masáže je založená na mnohaleté zkušenosti thajských masérek a jejich znalosti energetických drah v těle, jejichž zablokování přináší v běžném životě nepříjemné zdravotní komplikace. Masérka pak vyvíjí tlak na na akupresurní body, svaly a šlachy, v kombinaci s nenásilným protahováním končetin a páteře. Celá masáž je právě tímto protahováním a odblokováním těla pro mě nesmírně příjemná:)

Zajímavé také je, že masérka užívá při masáži nejen dlaní a prstů, ale také předloktí, loktů, chodidel či kolen, což zajistí opravdu dokonalé promasírování a protažení celého Vašeho těla. Opravdu se není čeho bát:))

Masáž probíhá ve volném oblečení a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Pravidelné masáže napomáhají pohyblivosti kloubů, posilují činnost vnitřních orgánů, zlepšují krevní oběh a posilují nervový systém. Blahodárné účinky na sobě pocítíte téměř okamžitě.

Já opravdu vřele doporučuji. Kdo na takovou masáž jde poprvé, je to pro něj často fakt nezapomenutelný zážitek:)

983773_277951462399156_5000395130509381795_n

 

Byla jsem vyzkoušet masáž Aroma Oil, je to odlehčená verze klasické thajské masáže s použitím speciálního aromatického oleje. Jedná se o masáž celého těla. Takže pokud máte rádi spíš relax, zvolte tuto masáž.

Na začátku se Vás vždy masérka zeptá, jaký olejíček si budete přát, na výběr je asi 6 olejů nádherných vůní. Tentokrát jsem zvolila olej Ylang Ylang, je to taková jemnější vůně. Prý je teď moc oblíbená!:)

Masérny jsou krásně vyzdobeny a vy si přijdete jak opravdu někde v exotice. Všude přítmí a relaxační hudba.

Při masáži je důležité, aby jste se komplet uvolnili. Thajky přesně ucítí, kde na těle máte problém.

Procedura začíná postupným promasírováním dolních končetin, které je zakončeno příjemným protažením a uvolněním jednotlivých prstů. Pokračuje masáží zádových svalů. Na závěr se masérka soustředí na tlakovou masáž temene hlavy a obličeje, již bez oleje. Jedná se o nejefektivnější formu relaxace a regenerace, napomáhající odstranění únavy, nahromaděného stresu a napětí organismu.

 

Celou nabídku masáží v Tawan Thai Massage Centers v Brně si můžete prohlédnou zde: NABÍDKA MASÁŽÍ

Tawan najdete v samotném centru Brna na Šilingrově náměstí v budově hotelu Barceló Brno Palace. Při parkovaní můžete využít parkoviště hotelu.

ODKAZ: OFICIÁLNÍ WEB TAWANU

ODKAZ: TAWAN NA FACEBOOKU