Šťastný nový rok & moje „best of“ 2021 :)

Milé Brno a vy všichni, kdo sledujete můj blog – ráda bych vám popřála šťastný nový rok! Dala jsem si na pár dnů – mezi svátky – svůj každoroční „digitální detox“ a věnovala se jen svým nejbližším, rodině, přátelům, pejskům, pohádkám a ano, i dobrému jídlu. :) 
Ať je pro vás rok 2022 takový, jaký si přejete, ať zažijete milá překvapení a co nejméně nepřízní osudu. Ať jste zdraví, protože to je přece to nejdůležitější. Přeji si, ať nás tento rok nechá opět volně dýchat, žít a radovat se, bez všech těch nepříjemností, které se nás dotýkají už dlouhou dobu. 

Na uplynulý rok 2021 budu vzpomínat v dobrém, zažila jsem spoustu krásných a silných momentů, spojených hlavně s mou vášní – cestováním. Navštívila jsem tolik úžasných míst – o většině z nich jsem vám tu psala ve své rubrice „Travel Diary“. Mám pro vás ještě pár nevydaných článků z cest, které zveřejním co nejdřív. Vážím si toho, že jsem v minulém roce potkala mnoho skvělých a zajímavých lidí a vznikla nová přátelství. Rok 2021 nám přinesl do rodiny také nového člena, pejska Mařenku, věčně veselou holčičku, která se nebojí žádné lumpárny. :) Jsou s Jeníčkem naprosto boží dvojka!
Minulý rok jsem se vydala i na pro mě zcela novou profesní cestu do světa kosmetiky, spojila jsem se s brandem Kanabigerol, měla jsem možnost vyvinout své vlastní kosmetické produkty, ze kterých jsem stále nadšená. Pro tuto značku stále pracuji a jsem za tuto příležitost vděčná.
Vrátila jsme se také za DJský pult a pevně doufám, že se i letos objevím na několika zajímavých eventech.
Velmi si vážím i zajímavých spoluprácí a nabídek, kdy se mnohé budou opakovat i tomto roce, děkují za důvěru!

Svoje „best of“ z minulého roku přikládám na FB a IG ve fotkách. :)

Nový rok jsem přivítala tentokrát po mnoha letech u nás, v Brně – toulkami po oblíbených podnicích. A bylo to skvělé! Opět jsem si uvědomila, jak příjemně se nám tu žije.
Vracím se do pracovního procesu, mám pro vás připraveno mnoho zajímavých článků, postů na Facebooku @coolbrnoblog i na Instagramu @misasalacova. Těší mě, že vám budu dál přinášet inspiraci z mnoha oblastí života (nejen) v Brně a okolí.

Za pár dnů si také jedu splnit svůj sen, o kterém vám tu brzy napíšu víc a který – pokud vše dobře dopadne – se stane další rozšířenou působností tohoto blogu. ;) Věřím, že se máte na co těšit!

Moji milí – šťastný nový rok plný splněných snů a přání!

Míša